Czy social media to nowa telewizja? Zaproszenie III Edycję Akademii Marketingu

TV
[grid number=”8″ class=”big”]
Śmiało możemy stwierdzić, że mamy obecnie do czynienia z postępującą ekspansją social mediów. Tradycyjne środki masowego przekazu, takie jak radio, telewizja, czy prasa drukowana tracą na znaczeniu, na rzecz właśnie na platform społecznościowych. Social media triumfują. Ale czy można je nazwać fenomenem na miarę telewizji, która od lat 60. ubiegłego wieku rządzi ludzkimi umysłami, kreuje gusta i jest ważnym czynnikiem w procesie podejmowania decyzji zakupowych? Właśnie to pytanie stanowi temat przewodni organizowanej już po raz trzeci konferencji Akademia Marketingu.
Akademia Marketingu to cykliczna konferencja, podczas której marketerzy mogą poszerzyć swoją wiedzę i zaczerpnąć z doświadczenia zaproszonych prelegentów. Każda z edycji ma swój temat przewodni, który pozwala na bliższe przyjrzenie się konkretnym zagadnieniom związanym z szeroko pojętym marketingiem, mediami społecznościowymi, nowymi technologiami i komunikacją. Podczas dwóch ubiegłorocznych edycji poruszone zostały tematy wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie, a także różnych aspektów współczesnej obsługi klienta.

Czy social media to nowa telewizja?

Nadchodząca odsłona wydarzenia, która odbędzie się już 16 -17 maja w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego, będzie skupiać się na potencjale mediów społecznościowych oraz ich przewadze komunikacyjnej i reklamowej nad tradycyjnymi środkami przekazu, w szczególności telewizją. Podczas majowej edycji konferencji na uczestników czekają 22 godziny praktycznych prelekcji z zakresu projektowania kampanii, budżetowania i technologii video marketingu przeprowadzonych przez 30 ekspertów i praktyków. Tym razem w gronie prelegentów znaleźli się między innymi Grzegorz Miłkowski (Content House), Artur Jabłoński, Ewa Grzelakowska – Kostoglu (Red Lipstick Monster) czy Jan Zając (Sotrender). Podczas pierwszego dnia konferencji, swoją prezentację, pt. “Social media paid, czyli jak przekonać Prezesa, że media społecznościowe powinny kosztować więcej od telewizji?”, wygłosi nasz Nadsztygar – Grzegorz Borowiecki.

Social Media Paid

My na pewno weźmiemy udział w III edycji Akademii Marketingu i Ciebie zachęcamy do tego samego. Bilety na to wydarzenie możesz nabyć na stronie: https://akademiamarketingu.edu.pl/bilety/, a jeśli wykorzystasz kod rabatowy “WUNDERTEAM” będą Twoje po promocyjnej cenie. Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdziesz także na wydarzeniu na Facebooku.
[/grid] [grid number=”4″ class=”big” last=”true”]

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

[tabs width=”100%”] [tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. [highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe!

[/tab] [tab title=”Robota” align=”center”]

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

[/tab] [tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy razem od świtu do świtu! To sprawia, żę jesteśmy prawdopodobnie najlepszą agencją reklamową “pod ziemią”!

[/tab] [/tabs]

Napisz do nas!
[/grid]
[clear]

Total
0
Shares
Prev
Jak pozyskać pracowników dzięki chatbotom? Employer branding 2018!
Czatbot

Jak pozyskać pracowników dzięki chatbotom? Employer branding 2018!

Next
RODO – wszystko co chcesz o nim wiedzieć, ale boisz się zapytać.
RODO

RODO – wszystko co chcesz o nim wiedzieć, ale boisz się zapytać.

You May Also Like