Marketerze! Dlaczego powinieneś wybrać się na UX Poland 2019?

[grid number=”8″ class=”big”]
Marketerzy lubią konferencje. Można zrobić sobie wolne w biurze (ewentualnie napisać kilka maili w pociągu, jeśli internet zadziała), pogadać ze znajomymi, spotkać się z klientami na luźniejszej płaszczyźnie i dowiedzieć się mniej lub bardziej ciekawych rzeczy. To jednak nie wszystkie powody, dla których warto wybrać się na UX Poland 2019!

UX Poland 2018
UX Poland 2018

Jedyna taka konferencja w Europie
Konferencja UX Poland nie ma sobie równych pod względem liczb. Jest uważana że jedną z 3 najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu na świecie (obok UX London i UX Lisbon). Do tej pory we wszystkich polskich edycjach brało udział już 3,5 tysiąca uczestników, a swoje spostrzeżenia wygłosiło 260 prelegentów z całego świata. W tym roku odbędzie się 10. odsłona, więc można spodziewać się jubileuszowego nastroju. UX Poland to marka sama w sobie. Tam po prostu trzeba być!

Prelegenci z rodzimego rynku
Dobrze jest posłuchać zagranicznych mówców, ale jeszcze lepiej polskich. Dlaczego? Bo to udowadnia, że UX jest z powodzeniem stosowany także w rodzimych przedsiębiorstwach. A zawsze łatwiej jest interpretować sytuacje z polskich realiów i wyciągnąć z nich wnioski, które możesz dopasować do działań w swojej marce. W tym roku przy mikrofonie będzie można zobaczyć 17 speakerów z różnych firm, m.in. Monikę Mikowską z Mobee Dick, Piotra Króla z Gazeta.pl, Anię Tylikowską z Allegro.pl czy Sebastiana Woźniaka z Comarch SA.

Analiza teraźniejszości i przyszłości
Masz wpływ na projektowanie UX produktu w firmie, w której pracujesz? Z pewnością zainteresuje Cię zarówno zawsze aktualna wiedza „przodków” User Experience, jak i świeże spojrzenia „potomków” UX. Każdemu projektantowi zależy na wprowadzeniu innowacyjności do produktu lub usługi, która ułatwi jej odbiór przez użytkownika. Dzięki prognozowaniu trendów na tegorocznej konferencji masz szansę na znalezienie swojego asa w rękawie.

Konferencja dopasowana do Ciebie
Masz tylko połowę wolnego dnia, bo musisz pędzić do biura robić UX? Możesz zapisać się na 4-godzinny warsztat ekspercki. Chcesz popraktykować przez cały dzień? Skorzystaj z 8-godzinnego warsztatu. Dla zwolenników wolnego słuchania przygotowano 2 dni wykładów pełnych świetnych projektów, wiedzy i doświadczenia. Każda z opcji różni się też od siebie cenowo. Nic, tylko wybierać!

Same konkrety
Teoria teorią, ale to z doświadczenia czerpie się najwięcej. Ty sam jesteś praktykiem, więc najwięcej przyswoisz z konkretnych przykładów i case studies. Tak się składa, że UX Poland 2019 będzie pełen takich form przekazywania wiedzy. Nie będziesz się nudzić!

Jest jeszcze jeden ważny powód: MY! Podpisujemy się pod wydarzeniem swoją górniczą marką, a my nie patronujemy byle czemu. Dlatego śmiało zapisz się na konferencję i do zobaczenia na miejscu!

Mamy dla Ciebie zniżkę – wystarczy, że zarejestrujesz się korzystając z tego linku!
[/grid] [grid number=”4″ class=”big” last=”true”]

miner-guido
Czym się zajmujemy?

WUNDERTEAM to agencja reklamowa z Katowic! Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! “Oko sztajgra” widzi ostrzej!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

Konferencje marketingowe 2019
Konferencje marketingowe 2019
górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

[tabs width=”100%”] [tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. [highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe!

[/tab] [tab title=”Robota” align=”center”]

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

[/tab] [tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

[/tab] [/tabs]

Napisz do nas!
[/grid]
[clear]

Total
0
Shares
Prev
Słownik WUNDERTEAM!
serce

Słownik WUNDERTEAM!

Next
Najważniejsze jest to, co masz w środku! Czyli “Szkoła życia” w wersji be.bag
Szkoła życia - influencer marketing

Najważniejsze jest to, co masz w środku! Czyli “Szkoła życia” w wersji be.bag

[grid number=”8″ class=”big”]Chwalimy się!

You May Also Like