Jesteśmy agencją kreatywną, która specjalizuje się w kampaniach dla „Generacji Z”, czyli młodych urodzonych po 1994 roku!

generacja z

„Generacja Z” to nowe wartości

Jak fedrujemy? Z sercem na dłoni i głową pełną pomysłów. Wierzymy, że autentyczność to najlepsza strategia. Rozumiemy język młodych, ale nie udajemy „ziomów”. Skupiamy się na efektywności przy zachowaniu DNA marki! Niech żyje nam kreatywny stan!

Prawdziwa siła reklamy skierowanej do „Generacji Z” polega na personalizacji przekazu, czyli przeciwieństwie uniwersalności!

Fedrujemy

star-icon

TikTok i Instagram Marketing

Nie będziemy dzisiaj śpiewać, ale kilkanaście skutecznych kampanii na koncie już mamy! Nie są to łatwe kanały, bo konkurencja duża, ale na pewno warto te kanały uwzględnić w mediaplanie. Chętnie podpowiemy, jak w nich sensownie zaistnieć.


ideas

Vertical video

Nawet YT wprowadza do swojej oferty wertykalne formaty, więc już nie ma z tym żartów. To nie jest dodatek do kampanii a minimum 40% mediaplanu. Wydatki na mobile w 2019 to 28% budżetów reklamowych według IAB. Wideo ma tutaj coraz większy udział.


target-ikona

Influencer Marketing

Tubylcy internetu mogą znacznie więcej niż marki, więc dobrze nauczyć się rozmawiać z nim we właściwym języku. Jest wtedy szansa, że powiedzą o nas dobre słowo i przetłumaczą naszą wiadomość.

Daj znać czego potrzebujesz

Zadzwoń 508 149 399... lub napisz jeśli wolisz!

Napisz do Nadsztygara! Nadsztygar już czeka na Twoją wiadomość ;)