Jesteśmy agencją kreatywną, która specjalizuje się w komunikacji z “Generacją Z”, czyli młodych urodzonych po 1994 roku!

generacja z

“Generacja Z” to nowe wartości

Jak fedrujemy? Z sercem na dłoni i głową pełną pomysłów. Wierzymy, że autentyczność [highlight]to najlepsza strategia. Rozumiemy język młodych, ale nie udajemy “ziomów”. Skupiamy się na efektywności przy zachowaniu DNA marki! Niech żyje nam kreatywny stan!

Prawdziwa siła reklamy skierowanej do “Generacji Z” polega na personalizacji przekazu.

star-icon

TikTok i Instagram Marketing

Nie będziemy dzisiaj śpiewać, ale kilkanaście skutecznych kampanii na koncie już mamy! Nie są to łatwe media, bo konkurencja jest duża, ale na pewno warto te kanały uwzględnić w mediaplanie. Chętnie podpowiemy, jak sensownie w nich zaistnieć.

target-ikona

Vertical video

Nawet YT wprowadza do swojej oferty wertykalne formaty, więc nie ma już z tym żartów. To nie jest dodatek do kampanii, a minimum 40% mediaplanu. Według IAB w 2019 roku wydatki na mobile wynosiły 28% budżetów reklamowych. Wideo ma tutaj coraz większy udział.

ideas

Influencer Marketing

Tubylcy internetu mogą znacznie więcej niż marki, więc dobrze nauczyć się rozmawiać z nimi we właściwym języku. Jest wtedy szansa, że przetłumaczą naszą wiadomość i powiedzą o nas dobre słowo.

Daj znać czego potrzebujesz

Zadzwoń 508 149 399… lub napisz jeśli wolisz!”

[button url=”mailto:info@wunderteam.com?subject=hej”]Napisz do Nadsztygara![/button] Nadsztygar już czeka na Twoją wiadomość ;)