Narzędzia w czasie kryzysu

Z powodu pandemii wiele przedsiębiorstw znalazło się w trudnej sytuacji. W związku z tym firmy wyszły naprzeciw klientom i przygotowały dla nich rozwiązania, które mają pomóc w trudnym czasie. Zwłaszcza na taki krok zdecydowali się twórcy narzędzi. Oto przykłady firm, które wyszły z taką inicjatywą.

Senuto – nie tylko obniżono cennik, ale także stworzono dla klientów “Tarczę antykryzysową Senuto”, która obejmuje serię darmowych webinarów dla specjalistów SEO, właścicieli agencji oraz osób, które zdecydowały się na przeniesienie biznesu do Internetu. Dodatkowo przygotowano pakiet treści edukacyjnych dla klientów, aby pomóc im w rozeznaniu się w obecnej sytuacji.

Clusteric – 50% zniżki na zakup narzędzia lub przedłużenie dostępów do danych PREMIUM (dotyczy to także aktualizacji). Bezpłatne licencje dla branż, które zostały dotknięte największymi spadkami sprzedaży.

Mailchimp – utworzono specjalny fundusz w wysokości 10 mln dolarów, aby wesprzeć klientów małych firm, którzy nadal chcą korzystać z platformy, ale potrzebują wsparcia finansowego w czasie epidemii COVID-19. Obecni klienci z branż najbardziej dotkniętych kryzysem, którzy zatrudniają 25 lub mniej pracowników, mogą do trzech miesięcy bezpłatnie korzystać z usługi Mailchimp.

Buffer – oferuje rozszerzenie okresu próbnego do 90 dni. Prezent w formie subskrypcji dla biznesów najbardziej dotkniętych kryzysem. Z kolei obecnym klientom proponuje wstrzymanie subskrypcji (bez utraty dotychczasowych postów i ustawień) oraz zaktualizowanie dodatkowych funkcji w ramach dowolnego planu (bezpłatnie przez następne trzy miesiące).

Autenti – w ramach konta free do 30 kwietnia można wysyłać bezpłatnie 10 dokumentów miesięcznie. Zmiana obejmuje wszystkie konta – zarówno obecne, jak i te, które dopiero zostaną założone. Warto zaznaczyć, że Autenti wyszło naprzeciw polskim szkołom, umożliwiając m.in. bezpłatne podpisywanie dokumentów online z rodzicami uczniów oraz studentami placówek edukacyjnych, korzystając przy tym z darmowego pakietu G-Suite.

To tylko kilka przykładów narzędzi, które wprowadziły dodatkowe udogodnienia na czas kryzysu. Pandemia dotknęła nas wszystkich, dlatego warto sobie pomagać – zarówno w biznesie, jak i w życiu.

miner-guido

Czym się zajmujemy?

Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! “Oko sztajgra” widzi ostrzej! Warsztaty lub “szkolonko” też dla Ciebie zorganizujemy!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

Napisz do nas!

You May Also Like