Oko byka, czyli narzędzia strategii marki!

Bryle to po Śląsku okulary. Ich budowa jest prostsza od budowy cepa. Ma dwa elementy. Oprawka i soczewka. Jak można odnieść to do klasycznej koncepcji Kotlera „Bulls eye”? Jest jej prostszą wersją! Opisuje problem, który produkt lub usługa mają rozwiązać oraz interfejs użytkownika.
Oko Sztygara
W kotlerowskiej koncepcji nie ma mniej ważnych obszarów. Każdy z nich ogrywa ważna rolę w pozycjonowaniu marki. Mantra marki to nic innego jak pewne skojarzenie, które uruchamia automatyzmy w naszych mózgach.

RTB (Reason to Believe) jest czynnikiem różnicującym produkt, czy też usługę od konkurencji. Czy RTB może opierać się tylko na komunikacji i nie mieć poparcia w produkcie. W dzisiejszych czasach to częsta sytuacja. Produkt łatwo skopiować i o przewadze konkurencyjnej decyduje wtedy głównie mantra, czyli zawłaszczanie sobie pewnych skojarzeń przez markę. Najlepsze przykłady to KitKat – przerwa, Volvo – bezpieczeństwo, Actimel – odporność, Media Expert – włączamy niskie ceny czy Red Bull, który dodaj skrzydeł.

Oko sztygara
Katowice to Spodek

Kreatywnie
Czym się zajmujemy?

WUNDERTEAM to agencja reklamowa z Katowic! Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! „Oko sztajgra” widzi ostrzej!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!

Projekty WUNDERTEAM

AllBrandingContentInfluencerzyKampanie reklamoweSEO StorytellingSocial MediaStrategiaUXWWW

wunderteam-ing-bank-slaski

7 lat z ING Bankiem Śląskim!

Kampanie reklamowe

Śląska Prohibicja

WUNDERTEAM promuje Śląską Prohibicje!

Kampanie reklamowe, WWW

polishhistory

Polishhistory.pl dla Muzeum Historii Polski!

Content, SEO Storytelling, UX, WWW

bebag-waksy-casestudy

Herlitz & be.bag!

Branding, Content, Influencerzy, Kampanie reklamowe, Social Media, Strategia