Oko byka, czyli narzędzia strategii marki!

Proste zasady
Proste zasady
Oko Sztygara
[grid number=”8″ class=”big”]
Bryle to po Śląsku okulary. Ich budowa jest prostsza od budowy cepa. Ma dwa elementy. Oprawka i soczewka. Jak można odnieść to do klasycznej koncepcji Kotlera “Bulls eye”? Jest jej prostszą wersją! Opisuje problem, który produkt lub usługa mają rozwiązać oraz interfejs użytkownika.

W kotlerowskiej koncepcji nie ma mniej ważnych obszarów. Każdy z nich ogrywa ważna rolę w pozycjonowaniu marki. Mantra marki to nic innego jak pewne skojarzenie, które uruchamia automatyzmy w naszych mózgach.

RTB (Reason to Believe) jest czynnikiem różnicującym produkt, czy też usługę od konkurencji. Czy RTB może opierać się tylko na komunikacji i nie mieć poparcia w produkcie. W dzisiejszych czasach to częsta sytuacja. Produkt łatwo skopiować i o przewadze konkurencyjnej decyduje wtedy głównie mantra, czyli zawłaszczanie sobie pewnych skojarzeń przez markę. Najlepsze przykłady to KitKat – przerwa, Volvo – bezpieczeństwo, Actimel – odporność, Media Expert – włączamy niskie ceny czy Red Bull, który dodaj skrzydeł.

Oko sztygara
Katowice to Spodek
[/grid] [grid number=”4″ class=”big” last=”true”]
Kreatywnie
Czym się zajmujemy?

WUNDERTEAM to agencja reklamowa z Katowic! Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! “Oko sztajgra” widzi ostrzej!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

Manifest WUNDERTEAM

[tabs width=”100%”] [tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. [highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe!

[/tab] [tab title=”Robota” align=”center”]

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

[/tab] [tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

[/tab] [/tabs]

Napisz do nas!
[/grid]

[grid number=”12″ class=”big”]

Projekty WUNDERTEAM

[projects category=”portfolio” per_row=”4″ limit=”4″ filters=”true” lightbox_gallery=”portfolio” lightbox_class=”fade” lightbox_subtitles=”categories” lightbox_gallery=”projects1″] [/grid] [clear]
Total
0
Shares
Prev
Co to jest Claim? Jak wymyślić dobry?
Claim [wizerunek marki]

Co to jest Claim? Jak wymyślić dobry?

Next
Modele atrybucji
Digital Marketing

Modele atrybucji

You May Also Like