DATAX

DATAX jest dostawcą oprogramowania i usług konsultingowych dla branży telekomunikacyjnej. Optymalizuje dane sieci RAN. Pracuje z największymi operatorami jak Play czy Vodafone.

Głównym celem jest wspieranie operatorów komórkowych zwiększając ich efektywność biznesową – zmniejszając całkowite koszty posiadania sieci. Stworzenie strony WWW, która byłaby kompedium wiedzy dla tak specyfinczej i mocno technologicznej grupy docelowej było dużym wyzwaniem.

Postawiliśmy na minimalizm i charakterystyczne pionowe kreski, które są dominantą na stronie internetowej i w całej komunikacji Klienta.

Datax / Strona WWW
Datax.pl / Strona WWW

Bardzo ważnym elementem była integracja z mediami społecznościowymi dla profesjonalistów. Na stronie znalazły się ostatnie wpisy marki oraz CEO – Radała Dombki.

Datax / Integracja z LinkedIn
Datax / Integracja z LinkedIn

Oprócz pozyskiwanie nowych Klientów – strona również ma za zadanie przyciągać wysokiej klasy specjalistów dlatego bardzo ważnym elemntem była część poświęcona karierze w Datax i wartością, które firma wyznaje.

Datax / Employer Branding
Datax / Employer Branding

Adres strony: DATAX.pl

Nadsztygar Grzegorz Borowiecki
Nadsztygar Grzegorz Borowiecki

Manifest
WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!