Z Diabdis bez cukru!

Diabdis to opieka i edukacja diabetologiczna wspierana nowoczesną technologią.

Na cukrzycę cierpi aż 8% mieszkańców Ziemi. W samej Polsce jest to około 3 milionów osób!
Zgadnijcie, ilu jest w Polsce diabetologów? Zaledwie 1500, co oznacza, że na jednego lekarza przypada około 2000 pacjentów. Im mniejsza miejscowość, tym trudniej o kontakt ze specjalistą!

Współpracę z Diabdisem zaczęliśmy w maju 2016. Najpierw z Szymonem i Tomkiem, później z Marcinem i jego zespołem. Przez pierwsze pół roku współpracy stworzyliśmy soczewkę marki oraz strategię obecności w mediach społecznościowych. Do tego doszły warsztaty z zakresu obsługi Klientów oraz radzenia sobie z kryzysami w Social Media. Rozmawialiśmy o tym, jak pisać, żeby inni chcieli to czytać. I przede wszystkim, jak zgasić pożar, żeby nikt się nie poparzył ;)

Planu na 2017 jeszcze nie ma, ale liczymy na dalszą owocną współpracę.

Poniżej kilka słów od Marcina – szefa marketingu w Diabdis!

Dobrze wiedzieć, że mamy do kogo napisać, jeśli będą jakieś problemy w Social Media. Dzięki warsztatom czujemy się przygotowani na to czego nigdy zaplanować do końca nie można – na kryzys. WUNDERTEAM doskonale czuje się w mediach społecznościowych. To ich naturalne środowisko.

A jeśli cukrzyca nie jest Ci obca. I jeśli jesteś „jedynką” albo „dwójką”. Albo jeśli ktoś z Twoich znajomych, rodziny walczy z tą bardzo niebezpieczną chorobą. Dołącz do Diabdis i przejmij kontrolę nad cukrzycą!