Przyjaciele z Dogs Plate!

W trosce o czworonożnych przyjaciół opracowano najlepsze składy i stworzono produkt z najlepszych składników. Całość zawekowano. Śmiało można to nazwać karmą z segmentu premium. Tak powstało 6 rodzajów karm Dogs Plate i mieliśmy przyjemność wspierać ich w wejściu na rynek.
Dogs Plate
Dogs Plate

To zaczynamy

Launch produktu miał miejsce w grudniu 2017. Naszym zadaniem było zbudowanie świadomości marki wśród posiadaczy psów rasowych. Ze względu na cenę – Dogs Plate to produkt z górnej półki nie tylko jeśli chodzi o jakość, ale również mieliśmy świadomość, że najtańszy na rynku nie jest i nigdy nie będziemy konkurować na cenę. Celowaliśmy mocno w posiadczy małych psów i tak powstała historia – „Małego psa w wielkim mieście”.

Jak to zrobiliśmy

Zaczęliśmy od Facebooka oraz bloga na stronie dogsplate.pl i tak krok po kroku, łapa za łapą zdobywaliśmy kolejnych ambasadorów marki. Tak powstały teksty m.in. o tym: kto rządzi w mieście, jak przetrwać zimę w dobrej formie, w jakich restauracjach można zjęść razem z psem oraz o „śmierdczącym” problemie sprzątanie po naszych psiakach w mieście. Całość w pierwszych trzech miesiącach mocno wspierana kampaniami na Facebooku oraz w Google Ads.

Wybrane kreacje!

Nadsztygar Grzegorz Borowiecki
Nadsztygar Grzegorz Borowiecki

Manifest
WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!

Inne projekty

AllBrandingContentInfluencerzyKampanie reklamoweSEO StorytellingSocial MediaStrategiaUXWWW

wunderteam-ing-bank-slaski

7 lat z ING Bankiem Śląskim!

Kampanie reklamowe

Śląska Prohibicja

WUNDERTEAM promuje Śląską Prohibicje!

Kampanie reklamowe, WWW

polishhistory

Polishhistory.pl dla Muzeum Historii Polski!

Content, SEO Storytelling, UX, WWW