Świąteczna gymba z Echo!

„Świąteczna gymba” – to projekt, który zrealizowaliśmy ostatniej zimy. Celem było przygotowanie animowanej kartki świątecznej z lokalnymi akcentami i rozgrzanie serc odbiorców. Użytkownicy mieli też dostać możliwość personalizacji, żeby móc wysłać własne życzenia swoim najbliższym.
Świąteczna Gymba - ekran powitalny
Świąteczna Gymba – ekran powitalny

Świąteczna Gymba - układanka
Świąteczna Gymba – układanka

Świąteczna Gymba - Super kamratka
Świąteczna Gymba – Super Kamratka

Cel projektu

Pokazania wartości, które stoją za tworzonym kompleksem biurowym Face2face. Zwrócenie uwagi na rolę spotkań twarzą w twarz podczas świat, czy jak kto woli gymba w gymba.

Wyzwania

Przed świętami jest zawsze dużo do zrobienia i wszyscy jesteśmy zabiegani. Często zapominamy o tym, co jest najważniejsze. Do tego dochodzi natłok komunikatów reklamowych, które w sposób bardzo natarczywy chcą nam coś sprzedać. Jak zrobić akcję promocyjną o wartościach, żeby nie wpaść dokładnie do tej samej „umysłowej szuflady”.

Odpowiedź

Wykorzystując lokalne akcenty i wpadający w ucho utwór zespołu Frele przygotujmy marzędzie online do wysyłania kartek świątecznych. Opowiedzmy historię o bohaterze, który zawsze łączy wszystkich przy świątecznym stole i mu podziękujmy.

Narzędzia

Personalizowana animacja w pełni responsywna, więc nasz motion designer miał ręce pełne roboty!

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!