Herlitz & be.bag!

Najważniejsze jest to, co masz w środku! Z tym hasłem rozpoczęliśmy komunikację nowej marki plecaków. Kampania reklamowa skierowana do „młodych” trwała od czerwca do września. Poniżej kilka słów o tym co zrobiliśmy oraz lekcje, jakie nam się udało z kampanii wyciągnąć.

Szkoła życia - influencer marketing
Kadr z filmu „Szkoła życia” / źródło: YouTube

Kampanie reklamowe z influencerami to nasza specjalność. We współpracy z Reżyserem Życia – mistrzem chwytającego za serce storytellingu na YouTubie stworzyliśmy film pt. Szkoła życia. Opowiada krótką historię prześladowanego chłopca. Mówi o wykluczeniu, ale przede wszystkim – umiejętności wybaczania.

Zgodnie z dewizą marki Be bag – „Najważniejsze jest to, co masz w środku” – chcieliśmy pokazać, że nie liczy się wygląd zewnętrzny czy stan majątkowy. Ważna jest mądrość i wrażliwość, która nie przemija z wiekiem. Plecak be.bag będący głównym bohaterem filmu stanowi też pamiątkę po tacie, symbol relacji syna z ojcem, a jego wartość jest bezcenna. Niestety koledzy ze szkoły chłopca tego nie rozumieją…

Co dzieje się dalej? Zobaczcie sami, tylko ostrzegamy – chusteczki mogą się przydać:

Film przez pierwsze 7 dni od premiery miał ponad 1 mln wyświetleń, 90 tys. łapek w górę i 5 tys. komentarzy. 99,9% pozytywnych. 3 dni po premierze film trafił na 2 miejce na tzw. „karcie na czasie” / YouTube.

be.bag to nowa marka plecaków, która zachęca do posiadania indywidualnego stylu i odwagi w jego wyrażaniu. Do wyboru jest 9 kolekcji o różnej osobowości. Pamiętaj: najważniejsze jest co, co masz w sobie! #sybb

Case study!

 • Kontekst rynkowy
  Nie jesteśmy pierwszym plecakiem na rynku i mamy świadomość, że konkurencja jest bardzo duża. Za marką Be.bag stoi jednak Herlitz, który ma bardzo duże tradycje.
 • Wyzwania i cele
  Produkt stworzony dla Pokolenia Z, które jest bardzo mobilne, ale też bardzo wymagające i mało lojalne.
 • Strategia
  Działania realizujemy w ramach platformy „Show yourself. Be Big” – wystarczy być sobą, żeby być kimś.
  Dostarczyć, jak najwięcej dowodów na claim – „Wszystko czego potrzebujemy jest w NAS!”
 • Kreacja
  Co wyjątkowego jest w be.bag? Jest osobisty i pokazuje indywidualność. Pamiętaj, że jesteś wielki, kiedy masz odwagę być sobą. Żeby w tym pomóc przygotowaliśmy 9 kolekcji plecaków be.bag i każda ma inną „osobowość”.
 • MediaMix
  Kampanie TikTok, Youtube, Facebook, Instagram, Google Ads.
 • Rezultaty
  – ponad 1 mln. wyświetleń na TikToku i 200k polubień;
  – ponad 3 mln. wyświetleń na YouTube;
  – ponad 30 tys. użytkowników na stronie sprzedażowej.
[/slider-item]

Plecak Be.bag możesz kupić na
be-bag.com

miner-guido
Czym się zajmujemy?

Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! „Oko sztajgra” widzi ostrzej! Warsztaty lub „szkolonko” też dla Ciebie zorganizujemy!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Zobacz, co robimy!

Inne projekty

AllBrandingContentCopywritingEBEventFacebook AdsGoogle AdsInfluencerzyKampanie reklamowekomunikacja wewnętrznaKonsultacjeSocial MediaStrategiaVideoWarsztatyWWW

wunderteam-ing-bank-slaski

7 lat z ING!

komunikacja wewnętrzna, Konsultacje

polishhistory

Polishhistory.pl dla Muzeum Historii Polski!

Content, WWW

bebag-waksy-casestudy

Herlitz & be.bag!

Branding, Content, Copywriting, Facebook Ads, Google Ads, Influencerzy, Kampanie reklamowe, Social Media, Strategia, Video