LaLiga Legends

W czerwcu z inicjatywy Eleven Sports odbył się wyjątkowy mecz legend ligi hiszpańskiej i „legend” polskiej piłki kopanej. Wszystko można było oglądać zarówno z poziomu stadionu w Warszawie przy Łazienkowskiej, jak i na antenie Eleven Sports.

laliga-legends
Post na fanpage’u LaLiga / 38 mln fanów

Mieliśmy przyjemność wspierać to wydarzenie przez blisko 3 miesiące w komunikacji online. Oczywiście wyzwań było dużo, ale NAJWIĘKSZYM było publikowanie postów na fanpage’u LaLiga, który liczy 29 mln fanów.

Oprócz tego musieliśmy skoordynować publikacje na fanpage’ach m.in. Legii Warszawa Eleven Sports, Radka Majdana, czy Jurka Dudka. Jakby tego było mało wspieraliśmy wiele fp fanowskich m.in. Blaugrana.pl, ligabbva.pl, realmadryt.net i wiele, wiele innych. Pracę mocno ułatwiał fakt, że kochamy grać w fusbal ;)

Na koniec zorganizowaliśmy konkurs. Nagroda była wyjątkowa. Dwie osoby mogły obejrzeć mecz z poziomu boiska wspólnie z drużynami polskich i hiszpańskich legend! Na zdjęciu Weronika – jedna z laureatek naszego konkursu.

konkurs-LaLiga
Zwyciężczyni konkursu LaLiga

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!