Polishhistory.pl dla Muzeum Historii Polski!

Przygotujcie vortal o historii Polski. Ale nie taki zwyczajny. Ma on być inspiracją i sprawdzonym źródłem informacji dla dziennikarzy z całego świata! Tak w skrócie brzmiało zadanie, które zostało postawione przed WUNDERTEAM.

Polish History

Cel projektu

Mniej błędów i przekłamań na temat historii Polski w zagranicznych mediach.

Wyzwania

Historia Polski w mediach zagranicznych nie zawsze jest prezentowana w sposób odpowiedni. Istnieje wiele przekłamań, bo dzisiaj wiedza jest czerpana głównie z Internetu, gdzie publikować może niemal każdy.

Odpowiedź

Anglojęzyczny portal stanowi narzędzie badawcze i popularyzujące polską historię, a zarazem swoiste kompendium wiedzy historycznej. Adresowany przede wszystkim do naukowców prowadzących badania dotyczące dziejów Polski, ale jego zawartość może zainteresować również studentów i doktorantów oraz wszystkich miłośników historii.

Narzędzia

Portal informacyjny z pełnym wsparciem SEO.
Trwają prace nad dalszym rozwojem portalu: zwiększeniem jego zasięgu oraz podniesieniem atrakcyjności dla użytkowników – więcej unikalnych treści.


polishhistory.pl

Nadsztygar Grzegorz Borowiecki
Nadsztygar Grzegorz Borowiecki

Manifest
WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!

Inne projekty

AllBrandingContentCopywritingEBEventFacebook AdsGoogle AdsInfluencerzyKampanie reklamowekomunikacja wewnętrznaKonsultacjeSocial MediaStrategiaVideoWarsztatyWWW

wunderteam-ing-bank-slaski

7 lat z ING!

komunikacja wewnętrzna, Konsultacje

polishhistory

Polishhistory.pl dla Muzeum Historii Polski!

Content, WWW

bebag-waksy-casestudy

Herlitz & be.bag!

Branding, Content, Copywriting, Facebook Ads, Google Ads, Influencerzy, Kampanie reklamowe, Social Media, Strategia, Video

Colgate - webinar

Budzimy uśmiechy z Colgate!

Influencerzy, Warsztaty

uxpoland-wunderteam

3 rok z UX Poland!

Branding, Facebook Ads, Kampanie reklamowe, Konferencje - warsztaty - spotkania, Social Media, WWW

idea-bank-warsztaty

Warsztaty w IDEA Hub!

Warsztaty