„Przygotujcie vortal o historii Polski, ale nie taki zwyczajny. Ma on być inspiracją i sprawdzonym źródłem informacji dla dziennikarzy z całego świata!”

Polish History

Tak w skrócie brzmiało zadanie, które zostało postawione przed WUNDERTEAM. Zacznijmy od spisu treści a na końcu znajdziesz nasze „Lessons Learned”:
1. Kontekst rynkowy
2. Wyzwania i cele
3. Strategia
4. Kreacja
5. MediaMix
6. Rezultaty
7. Lessons Learned
Polish History
Polishhistory.pl to internetowy projekt Muzeum Historii Polski w Warszawie. Skierowany do osób zainteresowanych historią Polski i Europy Środkowej. Portal jest w całości prowadzony w języku angielskim, dlatego artykuły mają trafić przede wszystkim do zagranicznego odbiorcy. Stanowi narzędzie badawcze i popularyzujące polską historię, a zarazem swoiste kompendium wiedzy historycznej. Adresowany przede wszystkim do naukowców prowadzących badania dotyczące dziejów Polski, ale jego zawartość może zainteresować również studentów i doktorantów oraz wszystkich miłośników historii.
Polish HistoryCelem strony jest przekazywanie rzetelnych informacji o wydarzeniach, konferencjach i spotkaniach związanych z polską historią. Polishhistory.pl ma być inspiracją i sprawdzonym źródłem informacji dla dziennikarzy z całego świata, co ma na celu zmniejszenie błędów i przekłamań na temat historii Polski w zagranicznych mediach. Historia Polski w mediach zagranicznych nie zawsze jest prezentowana w sposób odpowiedni. Istnieje wiele przekłamań, ponieważ dzisiaj wiedza jest czerpana głównie z Internetu, gdzie publikować może niemal każdy.

Polish HistoryKoncepcja zaprojektowane w oparciu o podejście human-centred – rozwiązaniu opartym na WYMIANIE POZYTYWNEJ ENERGII z odbiorcami komunikacji. Uważamy, że dzięki takiemu podejściu możemy wypracowywać większe zaangażowanie i pełniejsze doświadczenie.

Tworzenie jak najwięcej zagranicznego jakościowego contentu na portalu przy udziale historyków i badaczy. Dystrybuowanie publikacji na zagranicznych stronach (przede wszystkim serwisach newsowych, popularnonaukowych), tak aby trafić do jak najszerszego grona zagranicznych odbiorców. Dodatkowo zapewnienie pełnego wsparcia z zakresu SEO.

Polish HistoryPrzygotowaliśmy miejsce w sieci dla miłośników historii oraz rzetelne źródło wiedzy dotyczące dziejów Polski. Za projektem stoi Muzeum Historii Polski w Warszawie, dlatego artykuły, które są publikowane, powstają pod okiem specjalistów mających dostęp do aktualnej wiedzy. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z zagranicznymi wydawcami, aby dystrybuować content na zagraniczny rynek i docierać do zagranicznych odbiorców. 
Polish History
Sam portal stanowi mocne medium, na którym tworzony jest content. Dodatkowo nawiązano współprace z zagranicznymi wydawcami, aby dotrzeć z informacją odnośnie projektu, do jak największej liczby odbiorców.

Polish History - USStworzenie miejsca, które jest źródłem wiedzy na temat historii Polski. Zbudowanie społeczności (historyków, badaczy, miłośników) skupionych wokół konkretnego tematu. 
 • Regularne tworzenie dobrego jakościowego contentu może brzmi jak banał, ale sprawdza się w 99% przypadkach,
 • regularne tworzenie contentu to podstawa, ale przypominanie o tym światu to również warunek konieczny. Nawet jeśli napisali o Tobie raz to o kolejną publikację musisz poprosić lub za nią zapłacić,
 • stale rozwijanie działań SEO i optymalizacja słów kluczowych to jak sprawdzanie poziomu oleju silnikowego.

Polish History 

Zostaw nam kontakt do siebie i pogadajmy.  Inne projekty

  AllBrandingContentInfluencerzyKampanie reklamoweSEO StorytellingSocial MediaStrategiaUXWWW

  wunderteam-ing-bank-slaski

  7 lat z ING Bankiem Śląskim!

  Kampanie reklamowe

  Śląska Prohibicja

  WUNDERTEAM promuje Śląską Prohibicje!

  Kampanie reklamowe, WWW

  polishhistory

  Polishhistory.pl dla Muzeum Historii Polski!

  Content, SEO Storytelling, UX, WWW