#PrzełamLody

Tym razem nasza ekipa ruszyła w teren. Dokładnie do słynnej warszawskiej dzielnicy biznesowej – przez tubylców nazywanej „Mordorem przy Domaniewskiej”. Szukaliśmy więc Wielkiego Saurona i próbowali #PrzełamaćLody” z miejscowymi!

    Cele akcji:

  • spotkanie z Klientami agencji w innej formie niż zwykle,
  • pokazanie przyszłym Klientom, że WUNDERTEAM potrafi zaskoczyć, to fajna załoga i potrafi myśleć „outside the pudełko” – chyba, że chodzi o pudełko lodów.

Obserwacje:

Akcja wyglądała bardzo spontanicznie, ale bez odpowiedniego planowania by się nie udała. Najtrudniej w tego typu projektach było zgrać kalendarz agencyjny z ładną pogodą. Pogoda dopisała, więc aura na przełamywanie lodów była wyśmienita. Dodatkowo udało się odwiedzić warszawski Czwartek Social Media nad Wisłą.

    Rezultaty:

  • 10 kg lodów rozeszło się bardzo szybko,
  • 1 wpis w mediach społecznościowych organicznie przerodził się w 8 spotkań i niestety brakło czasu, żeby dotrzeć do wszystkich chętnych na przełamywanie lodów,
  • ok 100 osób spotkaliśmy też nad Wisłą, więc czas spędziliśmy bardzo pracowicie.

WUNDERTEAM w Mordorze!

#Lodołamacz

Zaczynamy nasz gryfny cykl vlogów. Tym razem Nadsztygar Borowiecki w roli #Lodołamacza! Dwa tygodnie temu odwiedziliśmy Mordor na Domaniewskiej. Bo jak Mordor to powinny być kopalnie i fest fedrowanie. Śladów górnictwa nie znaleźliśmy, ale dobrych ludzi spotkaliśmy wielu.

Nadsztygar Grzegorz Borowiecki
Nadsztygar Grzegorz Borowiecki

Manifest
WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!

Inne projekty

AllBrandingContentEBEventFacebook AdsGoogle AdsInfluencerzyKampanie reklamoweKonsultacjeSocial MediaStrategiaVideoWarsztatyWWW

Konferencja MiXX Awards 2017

7 lat z ING!

Konsultacje

3 rok z UX Poland!

Branding, Facebook Ads, Kampanie reklamowe, Konferencje - warsztaty - spotkania, Social Media, WWW

Idea Bank - warsztaty

Warsztaty w IDEA Hub!

Warsztaty