Tylko 5% firm opiera swoją komunikację o BIG IDEA. 95% jeszcze nie wie, że tylko w ten sposób można zdobyć przewagę nad konkurencją.

Big Idea

 

Fedrujemy

Czym jest BIG IDEA? Wyobraź sobie markę jako organizm. Nie trzeba być lekarzem, aby wiedzieć, że każdy organ odgrywa swoją rolę . Mózg to inteligentne procesy oparte na danych, płuca to sprzedaż, wątroba to SEO. Najważniejsze jest jednak serce, czyli Big idea.

Dzięki temu nasza marka tworzy emocje, które utrwalają ją w świadomości odbiorcy. Powierzchowne relacje na linii: klient-agencja są największym wyzwaniem w przygotowaniu autentycznej historii. Mamy na to sposób. Poznajmy się lepiej, bo tylko wtedy będziemy mogli Ci pomóc w stworzeniu BIG IDEA, jakiej oczekujesz.

Proste zasady

PROSTE ZASADY

Stawiamy na prostotę i autentyczność w komunikacji, ale również jeśli chodzi o współpracę! Przejrzyste zasady i pełna transparentność działań. Raportowanie, żebyś mógł spać spokojnie i aby Twoja marka rosła w siłę.

Pokłady kreatywności

POKŁADY KREATYWNOŚCI

Big Idea w górniczych prostych słowach to gryfne „coś”, co zapada w pamięć. Często znajduje się głęboko w ukrytych pokładach kreatywności. Jest twórczym wykorzystaniem „genu społecznościowego” i polega na wyraźnym widzeniu potrzeb.

Trzeba być dobrym obserwatorem, opierać się na wiarygodnych danych i zaufać intuicji, która uwolni kreatywność. Proste? Więc fedrujemy!

Widzimy więcej

WIDZIMY OSTRZEJ

Spójna komunikacja to banał. Niby każdy wie, że jest ważna, ale większość marek zostawia plan działania przypadkowi. Dominują działania spontaniczne i nieskoordynowane. Big Idea ma być mapą, dzięki której szybciej dojdziesz do celu.

Pomożemy Ci zadbać o dystrybucję treści w takich kanałach komunikacji jak: Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn, Pinterest a nawet TikTok!

Znajdź to coś!