Sztajgry na UX Poland!

UX


Nasze górnicze serca znowu pękały z dumy, bo drugi rok z rzędu mogliśmy wspierać największe wydarzenie w Polsce poświęcone User Experience. 9 edycja konferencji UX POLAND odbyła się dokładnie 11-12 października w warszawskim kinie Luna.

WUNDERTEAM z UX Poland
Dlaczego fest lubimy UX Poland?

User Experience, czyli doświadczenie naszych Klientów zawsze stoi na pierwszym miejscu! Banał? Pewnie, że tak. Tylko, że jak zaczyna się robota to często firmy tracą UX z oczu! Nie jedną górniczą opowieść moglibyśmy o tym napisać. Dobrze wiemy, że nie tylko komunikacja jest ważna, ale przede wszystkim zmieniające się nawyki użytkowników. Tylko to pozwala nam tworzyć usługi jeszcze bardziej czytelne i intuicyjne. Jako majstrzy od „czarnej” marketingowej roboty z długim górniczym stażem wiemy jak i gdzie fedrować, aby sprostać nawet największym wymaganiom odbiorców.

Jak było na UX Poland 2017 przeczytasz tutaj, ale jesteśmy pewni, że w tym roku będzie jeszcze lepiej!

Jak było w tym roku na UX Poland

Dużo mówiło się o tym w jaki sposób uczyć UX, jak zarządzać produktami. O tym, że można zrealizować 248 testów użyteczności w 5 dni. Dwa dni ciekawych wystąpień oraz warsztatów. Na scenie praktycy i eksperci User Experience z takich firm, jak: Deloitte, Znany Lekarz, Allegro, Grupa Pracuj, Play, Inter Cars S.A. Na zakończenie każdego dnia fantastyczne podsumowania, które 11 października poprowadził Marcin Zaremba z Synerise, a 12 października Dawid Woźniak z Netguru.

Po garść świeżych informacji z przygotowań do konferencji zajrzyjcie na fanpage UX Poland na facebooku oraz na stronę internetową uxpoland.com – znajdziecie tam więcej szczegółów na temat wystąpień oraz miejsca, w którym odbędzie się kolejna konferencja – UX Poland 2019. W przyszłym roku jubileuszowa 10 edycja!

UX Poland 2018

Pyrsk i do zobaczenia na kolejnej edycji!

UX Poland 2017
Zobacz jak było rok temu!
górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! “Oko sztajgra” widzi ostrzej! Warsztaty lub “szkolonko” też dla Ciebie zorganizujemy!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

Napisz do nas!

You May Also Like