Sztajgry na UX Poland!

UX
[grid number=”8″ class=”big”]
Nasze górnicze serca znowu pękały z dumy, bo drugi rok z rzędu mogliśmy wspierać największe wydarzenie w Polsce poświęcone User Experience. 9 edycja konferencji UX POLAND odbyła się dokładnie 11-12 października w warszawskim kinie Luna.

WUNDERTEAM z UX Poland
Dlaczego fest lubimy UX Poland?

User Experience, czyli doświadczenie naszych Klientów zawsze stoi na pierwszym miejscu! Banał? Pewnie, że tak. Tylko, że jak zaczyna się robota to często firmy tracą UX z oczu! Nie jedną górniczą opowieść moglibyśmy o tym napisać. Dobrze wiemy, że nie tylko komunikacja jest ważna, ale przede wszystkim zmieniające się nawyki użytkowników. Tylko to pozwala nam tworzyć usługi jeszcze bardziej czytelne i intuicyjne. Jako majstrzy od „czarnej” marketingowej roboty z długim górniczym stażem wiemy jak i gdzie fedrować, aby sprostać nawet największym wymaganiom odbiorców.

Jak było na UX Poland 2017 przeczytasz tutaj, ale jesteśmy pewni, że w tym roku będzie jeszcze lepiej!

Jak było w tym roku na UX Poland

Dużo mówiło się o tym w jaki sposób uczyć UX, jak zarządzać produktami. O tym, że można zrealizować 248 testów użyteczności w 5 dni. Dwa dni ciekawych wystąpień oraz warsztatów. Na scenie praktycy i eksperci User Experience z takich firm, jak: Deloitte, Znany Lekarz, Allegro, Grupa Pracuj, Play, Inter Cars S.A. Na zakończenie każdego dnia fantastyczne podsumowania, które 11 października poprowadził Marcin Zaremba z Synerise, a 12 października Dawid Woźniak z Netguru.

Po garść świeżych informacji z przygotowań do konferencji zajrzyjcie na fanpage UX Poland na facebooku oraz na stronę internetową uxpoland.com – znajdziecie tam więcej szczegółów na temat wystąpień oraz miejsca, w którym odbędzie się kolejna konferencja – UX Poland 2019. W przyszłym roku jubileuszowa 10 edycja!

UX Poland 2018

Pyrsk i do zobaczenia na kolejnej edycji!

[/grid] [grid number=”4″ class=”big” last=”true”]
UX Poland 2017
Zobacz jak było rok temu!
górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest
WUNDERTEAM

[tabs width=”100%”] [tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. [highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe!

[/tab] [tab title=”Robota” align=”center”]

Pomagamy biznesowi wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Od pomysłu do realizacji – wykonujemy całą „czarną robotę”!

[/tab] [tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First, która w centrum stawia obserwacje zachowań użytkowników w mediach społecznościowych. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

[/tab] [/tabs]

Napisz do nas!

[/grid]
[clear]
Total
0
Shares
Prev
Uwaga: Brief reklamowy. Shit in – Shit out!
Marketing Miner

Uwaga: Brief reklamowy. Shit in – Shit out!

[grid number=”8″ class=”big”]To ironia, że marketingowy

Next
Wybierz dobrego gospodarza! Kampania WUNDERTEAM!
WUNDERTEAM - Sztygar Achim

Wybierz dobrego gospodarza! Kampania WUNDERTEAM!

[grid number=”8″ class=”big”]Cisza wyborcza to doskonały

You May Also Like