Sztajgry na UX Poland!

Bardzo nas cieszy, że możemy się z Wami podzielić niezwykle przyjemną wiadomością. Jesteśmy oficjalnym partenerem UX POLAND i jesteśmy z tego bardzo dumni! Już 11-12 października wyruszamy na 9 edycję UX POLAND jednej z największych konferencji UX w Polsce.

WUNDERTEAM z UX Poland

Dlaczego fest lubimy UX Poland?

Doświadczenie naszych Klientów zawsze stoi na pierwszym miejscu! Banał? Pewnie, że tak. Tylko, że jak zaczyna się robota to często firmy tracą UX z oczu! Nie jedną górniczą opowieść moglibyśmy o tym napisać. Dobrze wiemy, że nie tylko komunikacja jest ważna, ale przede wszystkim zmieniające się nawyki użytkowników. Tylko to pozwala nam tworzyć usługi jeszcze bardziej czytelne i intuicyjne. Jako majstrzy od „czarnej” marketingowej roboty z długim górniczym stażem wiemy jak i gdzie fedrować, aby sprostać nawet największym wymaganiom odbiorców.

Jak było na UX Poland 2017 przeczytasz tutaj, ale jesteśmy pewni, że w tym roku będzie jeszcze lepiej!

Co nas czeka na UX Poland 2018

W roku będą poruszone takie tematy jak: w jaki sposób uczyć UX, jak zarządzać produktami, czy też zrealizować 248 testów użyteczności w 5 dni. Dwa dni ciekawych wystąpień prelegentów oraz warsztatów. Na scenie UX Poland zobaczymy ekspertów z takich firm jak: Deloitte, Znany Lekarz, Allegro, Grupa Pracuj, Play, Inter Cars S.A. Na zakończenie każdego dnia spotkań z ekspertami przewidziano podsumowanie, które 11 października poprowadzi Marcin Zaremba z Synerise, a 12 października Dawid Woźniak z Netguru.

Po garść świeżych informacji z przygotowań do konferencji zajrzyjcie na fanpage UX Poland na facebooku oraz na stronę internetową uxpoland.com – znajdziecie tam więcej szczegółów na temat wystąpień oraz miejsca, w którym odbędzie się konferencja.

Mamy dla Ciebie propozycję / edit. wszystkie bilety na tegoroczną edycję zostały już sprzedane

Tysiąc znaków nie zastąpi doświadczenia jakie daje to wydarzenie. Dlatego napisz do nas! Mamy kody rabatowe, dzięki którym trochę kasy zostanie na inne rozrywki! :)

Pyrsk!

UX Poland 2017
Zobacz jak było rok temu!

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest
WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!