Tożsamość marki

[grid number=”7″ class=”big”]
Tożsamość marki to coś co możesz poczuć różnymi zmysłami. To doświadczenie smaku, zapachu, dotyku. To coś co możesz zobaczyć, usłyszeć. To pudełko w którym dostajesz kupiony towar. To materiał z jakiego jest wykonany Twoja koszula. Design. Coś co wyróżnia jeden produkt od drugiego.

Buduje przewagę nad konkurencją

Na rynku, gdzie łatwo skopiować wartości użytkowe towaru w wielu dziedzinach, to właśnie tożsamość marki stanowi o przewadze. Jeśli nie uda Ci się jej stworzyć, to nigdy nie przekonasz, że Twój produkt jest warty ceny, której oczekujesz.
[/grid]

[grid number=”5″ last=”true”]

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

[tabs]
[tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (na kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Jesteśmy górniczą załogą, która [highlight]gra zespołowo[/highlight] i “fedruje” w dzień i w nocy!

[/tab]
[tab title=”Robota” align=”center”]

[highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe! Pomagamy firmom, organizacjom, marką osobistym wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym jako podwykonawcy odwalając „czarną marketingową robotę”!

[/tab]
[tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy autorską filozofię Social Media First, którą stworzyliśmy w oparciu o własne doświadczenia (również popełnione błędy). Jej kamieniem węgielnym zawsze jest [highlight]gen społecznościowy[/highlight]. Chcesz się dowiedzieć czym jest?

[/tab]
[/tabs]

Napisz do nas!
[/grid]
[clear]

You May Also Like