UX Poland 2017 za nami!

UX Poland 2017
Zobacz jak było rok temu!

[grid number=”8″ class=”big”]
Konferencja #uxpoland2017 zakończona i już czekam na scenie na kolejną edycję ? To były bardzo interesujace 3 dni – 11-13 października! Do zobaczenia za rok! UX Poland dzięki!

UX Poland 2017

Na jednej scenie UX Poland same gwiazdy user experience z największych światowych firm takich jak Amazon, Google, Adobe, Lego, Cooper, Frog Design czy IBM! Nie zabrakło takich tematów jak: interakcje, nowe interfejsy, sztuczna inteligencja, rzeczywistość rozszerzona i wirtualna. Wszystko, żeby nadążyć za zmieniającym się konsumentem.

WUNDERTEAM wspiera UX Poland

Solidna inspiracji i wszystkie prezentacje poziom światowy, ale największe wrażenie bezapelacyjnie ? Matthew Luhn – współtwórca Simpsonów, Toy Story, Gdzie jest Nemo! Ekspert od budowania historii w oparciu o analizę danych z 20-letnim doświadczeniem w Pixarze. Kto wie być może, kiedyś zrobi animację o górnikach ze Śląska i Zagłębia – tego jeszcze nie było. Gruba Story – opowieść inspirowana robotą #WUNDERTEAM.

Miło być w dobrym towarzystwie!

Duma nas rozpiera, bo nie tylko mogliśmy uczestniczyć w konferencji, ale nasza robotą w Social Media wspieraliśmy załogę UX Poland!

[/grid]

[grid number=”4″ class=”big” last=”true”]

WUNDERTEAM z UX Poland
WUNDERTEAM z UX Poland
górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest
WUNDERTEAM

[tabs width=”100%”]
[tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. [highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe!

[/tab]
[tab title=”Robota” align=”center”]

Pomagamy biznesowi wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Od pomysłu do realizacji – wykonujemy całą „czarną robotę”!

[/tab]
[tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First, która w centrum stawia obserwacje zachowań użytkowników w mediach społecznościowych. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

[/tab]
[/tabs]

Napisz do nas!

[/grid]
[clear]

You May Also Like