Vlog Nadsztygara

Wungiel Vlog

[grid number=”8″ class=”big”]
PYRSKDzisiaj jest fest ważny dzień. Mamy nadzieję, że zapamiętacie go przynajmniej do niedzieli. Dzisiaj startujemy z naszym vlogiem na YouTube! Co tam zobaczycie – nie powiemy. Musicie sami zobaczyć ;)

Wungiel vlog

Powiedzenie, że sztygar bez wungla łazi jest fest stare, jak węgiel na grubie. A trochę się u nas dzieje. Dlatego zaczynamy cykla naszych popisów video – będziemy mieli vloga. Będziemy godać, co nam ślina na język przyniesie i pokazywać co nas inspiruje. Nie zawsze to będzie z sensem. Prawie nigdy nie będzie to za mądre. Ale będzie to nasze. Nasze czarne górnicze serca już się czerwienią na ten projekt. I jak mawiają starszy nastoletni wyjadacze na YouTube – “mordeczki wbijajcie na kanał i dajcie łapki w górę”!

Pyrsk!

[/grid]

[grid number=”4″ class=”big” last=”true”]

Konferencje marketingowe 2018
Konferencje marketingowe 2018
górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest
WUNDERTEAM

[tabs width=”100%”]
[tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. [highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe!

[/tab]
[tab title=”Robota” align=”center”]

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

[/tab]
[tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

[/tab]
[/tabs]

Napisz do nas!
[/grid]
[clear]

You May Also Like