“Wearable devices”, czyli internet noszony na sobie!

WUNDERTEAM-teoria
Hand drawn sketch bulb light idea vector illustration. Logo concept.

[grid number=”7″ class=”big”]Poniżej lista 10 urządzeń/pomysłów z kategorii “Wearable devices” o których na pewno usłyszysz w 2017 roku. A może nawet je kupisz ;)

Wearable devices w 2017

10. Inteligentne buty
Under Armour pracuje nad inteligentnymi butami. Jak łatwo się domyślić, będą poprawiać głównie osobiste rekordy i mierzyły Twoją aktywność fizyczną.

9. Xbox VR pod strzechy
To obecnie jeszcze plotki, ale 2016 rozbudził apetyty na urządzenia z wirtualną rzeczywistością. To co jeszcze kilka lat temu było mrzonką twórców filmowych teraz będzie jeszcze bardziej masowe. No i coraz bardziej będą zacierały się granice między tym co prawdziwe, a tym co fikcją.

8. Self-powered tech, czyli perpetuum mobile
Czyli urządzenia wykorzystujące np. energię słoneczną. Podstawową wadą urządzeń ubieralnych jest ich zasilanie. Ciągle, żeby funkcjonowały zależne są od dostępności do tradycyjnych źródeł zasilania. W 2017 może to się zmienić.

7. Wearable payments, czyli zapłać zegarkiem
Duże przejęcia na rynku dają nadzieję, że to się zadzieje już w tym roku. Szczególnie duże ambicje ma tutaj Fitbit oraz Mastercard.

6. AI daje radę
W sumie na to wszyscy czekają od lat i wydaje się, że to już za rogiem. Może 2017 będzie przełomem i każdy zyska wirtualnego asystenta, który zawsze pomoże. I wszystko przewidzi.

5. LVL wszystko pomierzy
Kolejny etap mierzenie wszystkiego przed nami. Dziś już nikogo nie dziwi, że urządzenia kontrolują bicie serca. Frog Design pozyskał finansowanie, żeby mierzyć odpowiedni stopień nawodnienia.

4. Stress-busting wearables, czyli pogromcy stresu
Tutaj mogą namieszać zarówno Ci mniejsi, jak Thync Relax, ale na pewno też większe firmy nie odpuszczą. Wszak stres to choroba naszych czasów i pewnie wiele urządzeń się też do niego przyczyniło. Czas więc spłacić ten dług!

3. Fitbit zrobi zegarek
Po spektakularnym przejęciu Pebble w tym roku będzie premiera zagarka na który czeka wiele osób. Fitbit Blaze może dołączyć do dwóch liderów w tej kategorii: Apple Watch/Samsung Gear.

2. ​Mixed reality
Wspominaliśmy już o zacierających się różnicach. VR to już fakt. Liderem łączenia światów obecnie jest Microsoft HoloLens oraz Windows Holographic platform.

1. ​Hearables
Wygląda na to, że słuchawki nam przyrosną do ucha. Apple znowu wyprzedził wszystkich swoimi Earpodsami. Bo ucho to świetne miejsce z którego można zarządzać asystentami takimi jak: Siri, Alexa, Cortana.
[/grid]

[grid number=”5″ last=”true”]

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

[tabs]
[tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (na kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Jesteśmy górniczą załogą, która [highlight]gra zespołowo[/highlight] i “fedruje” w dzień i w nocy!

[/tab]
[tab title=”Robota” align=”center”]

[highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe! Pomagamy firmom, organizacjom, marką osobistym wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym jako podwykonawcy odwalając „czarną marketingową robotę”!

[/tab]
[tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy autorską filozofię Social Media First, którą stworzyliśmy w oparciu o własne doświadczenia (również popełnione błędy). Jej kamieniem węgielnym zawsze jest [highlight]gen społecznościowy[/highlight]. Chcesz się dowiedzieć czym jest?

[/tab]
[/tabs]

Napisz do nas!
[/grid]
[clear]

You May Also Like