WUNDERTEAM i gościnna Bydgoszcz!

wunderteam-bydgoszcz

Daleko nas wyniosło tym razem – 402 km od domu. Ale zawsze warto. Bo to kolejne inspiracje i nowe doświadczenia!

wunderteam-bydgoszcz


—-
WUNDERTEAM wraca do Bydgoszczy!
Podobno miał być Rahim Black, ale nie dojedzie.
Sztajger dojedzie wszędzie, więc 3 raz odwiedzimy Bydgoszcz!

Mam nadzieję, że uda się Rahima gryfnie zastąpić!
To beje fest gryfna godko ;)

22. Czwartek Social Media w Bydgoszczy
22 listopada 2018, czwartek od 18:30
SODA 2.0 club & lounge bar
Ul. Mostowa 4

Tytuł wystąpienia: Insighty 2019 – czyli przygotuj się na trend zanim go nie dogonisz! Jak nadążyć za pokoleniem Z!?

Prezentacja będzie analizą najważniejszych trendów z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w perspektywie najbliższych kilku lat. Dowiesz się m.in. jak technologia zmienia komunikację marketingową oraz jak przygotować bezpieczny plan lotu na najbliższe lata. Dowiesz się, jak zmieniają się potrzeby nowych klientów z pokolenia Z oraz ich cyfrowa Customer Journey. Co to jest blockchain, ekonomia subskrypcji, post prawda, eZaufanie, voice search, Interactive Content, eSport, cyfrowe celebryctwo i inne buzzwordy, które powinieneś znać, żeby być na czasie. Przede wszystkim dowiesz się też, które trendy warto obserwować, a które wystarczy przyjąć do wiadomości.

ZAWÓD PRELEGENT

—-
TAK BYŁO W 2017
—-
Droga nie taka straszna, jak się wydawało, a na miejscu bardzo fajne przyjęcie. Tego akurat byliśmy pewni ;) 4. Social Media Czwartek w tym roku za nami. Poniżej kilka zdjęć i słabo ubranych w słowa przemyśleń. Piszemy tak spontanicznie, żeby nic z głów nam nie uciekło.

Bydgoszcz dumna z PESY i Sowy

Chyba naszą tradycją stało się, żeby na wyjazdach pytać o lokalne marki. Z odległości 402 km wyglądają znacznie inaczej – są ogólnopolskie. W Bydgoszczy w pierwszej kolejności były lokalne. Ważne, żeby każde miasto miało swój powód do dumy.

Promocja miasta Bydgoszcz

Między zdaniami wyczytałem, że Bydgoszcz ma trochę zaległości. Niestety, widać to po pustych witrynach sklepowych przy samym rynku. Szkoda, bo to bardzo ciekawe miasto. Taka trochę Polska Brugia.

Soda nie uderzyła do głowy

To, co nasza górnicza brać lubi najbardziej, czyli spotkania. SMC organizowany w klubie Soda, ale ludzie, których poznaliśmy w 100% zaprzeczyli, że woda sodowa uderzyła im do głowy.


Zdjęcia dzięki uprzejmości gospodarza wydarzenia – https://www.facebook.com/sodaklub/

Konferencje marketingowe 2018
Konferencje marketingowe 2018
górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! “Oko sztajgra” widzi ostrzej! Warsztaty lub “szkolonko” też dla Ciebie zorganizujemy!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

Napisz do nas!

You May Also Like