WUNDERTEAM ? Katowice

[grid number=”7″ class=”big”]
No tak. Ostatnie miesiące trochę zaniedbaliśmy nasze rodzinne strony. Teraz odrabiamy zaległości z nawiązką. W sobotę spotkaliśmy się z “solą śląskiej ziemi czarnej”, czyli blogerami skupionymi wokół bloSilesia. Teraz Czwartki Social Media!

Z tego miejsca dziękujemy Oli ? za zaproszenie. Nam się bardzo podobało, ale obiektywni nie jesteśmy, bo to raczej nas oceniano. Opowiadaliśmy o tym, jak “profesjonalnie” podejść do tematu współpracy na lini twórca-marka. Temat bardzo ważny i pewnie można by o nim cały weekend. My mieliśmy tylko 2 godziny, ale nic straconego. Szykuje się kolejna szansa na gryfną dyskusje.

Już w najbliższy czwartek nasza górnicza orkiestra kreatywna znowu będzie się mądrzyć w Kato. Tym razem jesteśmy na Czwartku Social Media. Temat już trochę zgrany, ale dalej aktualny – “Social Media First”. Byliśmy z nim już w Gdańsku, Bydgoszczy, Wrocławiu a nawet nas wpuścili do Warszawy ;) Teraz Katowice. Oczywiście prezentacja przeszła lekką rekonstrukcję, bo nigdy nie pokazujemy dwóch identycznych. Będzie to premiera wersji 1.1, czyli etap “beta” mamy już za sobą.

Mam nadzieję, że zajrzycie.

W razie czego info, gdzie nas znaleźć!

Drzwi Zwane Koniem
Katowice, Warszawska 37
Początek godz. 19:00

[/grid]

[grid number=”5″ class=”big” last=”true”]

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

[tabs width=”100%”]
[tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. [highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe!

[/tab]
[tab title=”Górnicza robota” align=”center”]

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

[/tab]
[tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

[/tab]
[/tabs]

Napisz do nas!
[/grid]
[clear]

You May Also Like