WUNDERTEAM ? Katowice

No tak. Ostatnie miesiące trochę zaniedbaliśmy nasze rodzinne strony. Teraz odrabiamy zaległości z nawiązką. W sobotę spotkaliśmy się z „solą śląskiej ziemi czarnej”, czyli blogerami skupionymi wokół bloSilesia. Teraz Czwartki Social Media!

Z tego miejsca dziękujemy Oli ? za zaproszenie. Nam się bardzo podobało, ale obiektywni nie jesteśmy, bo to raczej nas oceniano. Opowiadaliśmy o tym, jak „profesjonalnie” podejść do tematu współpracy na lini twórca-marka. Temat bardzo ważny i pewnie można by o nim cały weekend. My mieliśmy tylko 2 godziny, ale nic straconego. Szykuje się kolejna szansa na gryfną dyskusje.

Już w najbliższy czwartek nasza górnicza orkiestra kreatywna znowu będzie się mądrzyć w Kato. Tym razem jesteśmy na Czwartku Social Media. Temat już trochę zgrany, ale dalej aktualny – „Social Media First”. Byliśmy z nim już w Gdańsku, Bydgoszczy, Wrocławiu a nawet nas wpuścili do Warszawy ;) Teraz Katowice. Oczywiście prezentacja przeszła lekką rekonstrukcję, bo nigdy nie pokazujemy dwóch identycznych. Będzie to premiera wersji 1.1, czyli etap „beta” mamy już za sobą.

Mam nadzieję, że zajrzycie.

W razie czego info, gdzie nas znaleźć!

Drzwi Zwane Koniem
Katowice, Warszawska 37
Początek godz. 19:00

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!