Nasza drużyna bardzo udanie rozpoczęła pierwszy sezon Halowej Lidze Zagłębiowskiej! W 4 kolejce wygraliśmy bardzo ważny mecz!

4 mecze 10 punktów
Kreatywność na boisku piłkarskim jest taka samo ważna, jak w pracy agencji. Wtorkowy mecz z Madorem pokazał, że do kreatywności trzeba łączyć z cierpliwością. Po 3 kolejkach oba zespoły miały po 7 punktów i zajmowały miejsce w czołówce.

Faworytem był Mador i pewnie to sprawiło, że zamiast zaatakować czekaliśmy na swoje okazje. Pod koniec pierwszej połowy jedną z nich ładnym strzałem wykończył Łukasz. Mador drugą połowę zaczął od ataków, ale po jednym z kontrataków bramkę na 2:0 strzelił Daniel. Ostatnie 10 minut Mador nie miał już nic do stracenia oprócz kolejnych bramek i grał z wycofanym bramkarzem. Na szczęście tylko raz udało im się sforsować naszą obronę. W trudnych sytuacjach bardzo dobrze bronił Paweł. Końcowy wynik 2:1. Nasz zespół awansował na pierwsze miejsce. Trzymam kciuki, żeby tak już zostało do końca :)