Wunderteam liderem HLZ!

Halowa Liga Zagłębiowska
Halowa Liga Zagłębiowska

[grid number=”8″ class=”big”]
Nasza drużyna bardzo udanie rozpoczęła pierwszy sezon Halowej Lidze Zagłębiowskiej! W 4 kolejce wygraliśmy bardzo ważny mecz!

4 mecze 10 punktów
Kreatywność na boisku piłkarskim jest taka samo ważna, jak w pracy agencji. Wtorkowy mecz z Madorem pokazał, że do kreatywności trzeba łączyć z cierpliwością. Po 3 kolejkach oba zespoły miały po 7 punktów i zajmowały miejsce w czołówce.

Faworytem był Mador i pewnie to sprawiło, że zamiast zaatakować czekaliśmy na swoje okazje. Pod koniec pierwszej połowy jedną z nich ładnym strzałem wykończył Łukasz. Mador drugą połowę zaczął od ataków, ale po jednym z kontrataków bramkę na 2:0 strzelił Daniel. Ostatnie 10 minut Mador nie miał już nic do stracenia oprócz kolejnych bramek i grał z wycofanym bramkarzem. Na szczęście tylko raz udało im się sforsować naszą obronę. W trudnych sytuacjach bardzo dobrze bronił Paweł. Końcowy wynik 2:1. Nasz zespół awansował na pierwsze miejsce. Trzymam kciuki, żeby tak już zostało do końca :)

Nasz zwycięski Wunderteam zagrał w składzie:
Paweł Grzywa – Marcin Grzywa, Daniel Langer, Marcin Grędysa, Łukasz Kuś – Michał Cygnarowski, Krzysztof Grędysa, Artur Kubicki, Grzegorz Borowiecki.

Tabor – Nor-Trans 0:4
Mador – Wunderteam ING 1:2
Zagłębie Sosnowiec – Wirex 0:2
KEM – Sarco Harri 1:2
Lamber – Fiege 3:4
Gami-Pack Team – Ap Sport 2:0

HLZ

[/grid]

[grid number=”4″ class=”big” last=”true”]

Nadsztygar Grzegorz Borowiecki
Nadsztygar Grzegorz Borowiecki

Manifest
WUNDERTEAM

[tabs width=”100%”]
[tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. [highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe!

[/tab]
[tab title=”Robota” align=”center”]

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

[/tab]
[tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy razem od świtu do świtu! To sprawia, żę jesteśmy prawdopodobnie najlepszą agencją reklamową “pod ziemią”!

[/tab]
[/tabs]

Napisz do nas!
[/grid]