WUNDERTEAM na MIXX Awards 2017

Jako nagrodzony, miałem okazję już 4 razy odbierać nagrody na Mixx Awards! Tym razem wystąpiłem w innej roli, ale radość była jeszcze większa. Tym razem miałem zaszczyt wręczać nagrodę w kategorii “Launch produktu”!

MIXX Awards 2017

Co to jest MIXX Awards?

MIXX Awards to konkurs, w którym nagradzamy wyjątkowe kampanie marketingowe digital – takie, które łączą kreatywne idee z efektywnymi rozwiązaniami.

Rywalizacja w tym roku była wyjątkowo mocna. O najważniejsze nagrody walczyły jak co roku największe marki jak: Allegro, Samsung, H&M, McDonald’s, Play czy Żywiec.

“Launch produktu” była dla mnie wyjątkową kategorią, bo otrzymaliśmy w niej nagrodę rok wcześniej za wprowadzenie “Moje ING” i kampanię “Moje zmienia wszystko”. Na scenie warszawskiego Multikina wręczyłem dwie statuetki.

Nagrody otrzymali:

ZŁOTO – Launch Showmax w Polsce
SREBRO – The Missed Spaceflight – Samsung

Teraz czas na kolejny krok i mam nadzieję, że już wkrótce otrzymamy pierwszą nagrodę dla WUNDERTEAM!

Nadsztygar Borowiecki na MIXX Awards
Konferencje marketingowe 2018
Konferencje marketingowe 2018
górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! “Oko sztajgra” widzi ostrzej! Warsztaty lub “szkolonko” też dla Ciebie zorganizujemy!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

Napisz do nas!

You May Also Like