WUNDERTEAM – przystanek Wrocław!

Wrocław. To już jutro! A my jak zawsze na ostatnią chwilę robimy notkę na bloga. No cóż. Skoro szewc bez butów chodzi, to czemu nie grubiorz to znaczy górnik.

Oczywiście ręce będziemy mieli pełne roboty. Będziemy dużo godoć, czyli opowiadać – przynajmniej dwa razy. Nie licząc tego co po szychcie. O czym? A o naszej kreatywnej grubie i o tym, jak pięknie fedrujemy insighty. Najpierw w zaciszach salek konferencyjnych pewnej wrocławskiej firmie z branży finansowej, którą bardzo lubimy. Tam niestety zaprosić Was nie możemy. Ale później w ramach kultowych Social Media Czwartków już tak. Wstęp wolny, ale radzimy Ci przyjdź raczej szybko. Oczywiście liczba miejsc nieograniczona, jak pokłady naszej kreatywności ;) tak… jesteśmy skromni – nie przechwalamy się. Wizualizujemy ;)

Szukajcie nas od 17:30 w klubie Nietota – uprzedzamy pierwsze pytanie do barmana – skoro „nie” to, czy „ta” się już znalazła. Jak słynny Wojtek ;( Kto zatrzyma tych jeźdźców „postprawdy”?

O czym będziemy mówili. Zacytujemy opis z wydarzenia, czyli zrobimy CTRL C i CTRL V – a co….

O czym będziemy mówić? SOCIAL MEDIA FIRST

? Bryle, to po śląsku okulary. Wyróżnia je to, że ich budowa jest prostsza od budowy cepa. Jak to się dzieje, że my wszyscy zajmujący się pracą kreatywną zapominamy często, co w brylach jest najważniejsze. Podczas prezentacji spróbuje wyjaśnić, co to jest Social Media First i postaram się zrobić Wam w głowach porządek.

https://web.facebook.com/events/1742680539356908/

WUNDERTEAM - Sztygar Achim
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!