WUNDERTEAM na robocie w Warszawie!

Idea Bank - warsztaty
Idea Bank – warsztaty

7 grudnia otwieramy nasz górniczy warsztat w Warszawie. Kto ma ochotę na trochę inspiracji to zapraszamy na Zajęczą oraz na Marszałkowską do Idea Banku. O czym będziemy opowiadać? Tematy będą dwa!

Employer branding, czyli jak przyciągać talenty i zbudować WUNDERTEAM

Prowadzi: Anna Arak – Stachacz

POCZĄTEK godz. 19:00
Idea Hub
ul. Marszałkowska 87
Zapisy na: marszalkowska@ihub.pl

Kila słów o Ance
Anna Arak – Stachacz; Energiczny trener, strateg i konsultant z 11 letnim doświadczeniem na poligonie w marketingu, komunikacji i PR w agencjach, MŚP i korporacji. Angażuje się na 100% we wszystko co robi. Kierowała marketingiem sieci hoteli, stworzyła i wprowadziła na rynek markę kosmetyków. Pracowała m.in. dla ING Banku Śląskiego, Malinowych Hoteli Sp. zoo, Play – P4, Hotel Consulting Group. Od marca 2017 odpowiada w WUNDERTEAM – górniczej agencji kreatywnej za wydobywanie talentów. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. Fanka zdrowego trybu życia. Lubi tworzyć własne, szybkie-fit-potrawy i ćwiczenia stabilizacyjne.

Strategia kontra kreatywność. 7 górniczych zasad zdobywania Klientów.

Prowadzi: Grzegorz Borowiecki

POCZĄTEK godz. 19:00
Idea Hub
ul. Zajęcza 15
Zapisy na: zajecza@ihub.pl

BRELE (bryle) to po Śląsku okulary. Wyróżnia je to, że ich budowa jest prostsza od budowy cepa! Mają oprawkę i soczewkę. Jak to się dzieje, że my wszyscy zajmujący się pracą kreatywną zapominamy często, co w brelach jest najważniejsze. Podczas warsztatu pokażę, jak zrobić z tym porządek i wykorzystać pokłady kreatywności do zdobywania Klientów.

You May Also Like