XVI Węgiel Film Festival

Węgiel FF

To nie jest tak, że lubimy tylko filmy reklamowe. Kino nawet kochamy! Dlatego jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy wspierać taką piękną inicjatywę – tworzoną przez bardzo utalentowanych młodych ludzi!

XVI Węgiel Film Festival / foto Krzysztof Szlapa
XVI Węgiel Film Festival / foto Krzysztof Szlapa

Ideą festiwalu jest prezentacja filmowej twórczości studentów uczelni filmowych z całego świata szerszej publiczności, a także wzajemna wymiana doświadczeń twórczych i integracja szkół.

O idei!

Węgiel Film Festival to wydarzenie niezwykłe, organizowane z ogromną pasją przez studentów II roku Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej Wydziału Radia i TV im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego.

Z roku na rok impreza ta cieszy się coraz większą popularnością, również poza granicami naszego kraju.

Corocznie gośćmi Festiwalu, jest wiele osobowości Polskiego Kina związanych z Wydziałem Radia i TV, takich jak prof. Krzysztof Zanussi, czy prof. Jerzy Stuhr.

Od kilku lat Węgiel Film Festiwal jest przedsięwzięciem o randze międzynarodowej, ze względu na coroczny udział w konkursie, wielu zagranicznych produkcji filmowych.

W tym roku po raz pierwszy festiwal wspierał WUNDERTEAM!

Jury uhonorowało następujące filmy:

?Grand Prix – „I’m staying” reż. Grigory Kolomiytsev
?Najlepsza reżyseria „Badylok” reż. i zdj. Karolina Kłapkowska
?Najlepsze zdjęcia „Bliscy” reż. Zofia Kowalewska, zdj. Tomasz Wierzbicki
?Najlepszy film polskojęzyczny „Zwykle losy Zofii” reż. Dominika Gnatek, zdj. Mariusz Rychłowski
?Najlepsza animacja „Dear son” Aagje Van Damme, Dear Son – Short film
?Nagroda publiczności – „1410” reż. Damian Kocur Damian Kotzur

Konferencje marketingowe 2018
Konferencje marketingowe 2018
górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! “Oko sztajgra” widzi ostrzej! Warsztaty lub “szkolonko” też dla Ciebie zorganizujemy!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

Napisz do nas!

You May Also Like