Konferencje marketingowe 2020

Konferencje marketingowe w 2020 roku miały dojrzewać jak „wongiel na grubie”. Niestety Covid-19 zmienił wszystko! Po kilku miesiącach zawieszenia – konferencje marketingowe powinny wrócić na dobre we wrześniu! Sprawdź, gdzie powinieneś się wybrać, żeby być na czasie! Sztajgry polecają!

konferencje-marketingowe-ilovemkt
Konferencja marketingowa #ilovemkt

Konferencje marketingowe – gdzie warto się wybrać?!

Nigdy nie ścigamy się na prognozy, ale jednego nasza załoga jest pewna. Jesienią może paść rekord konferencji, bo wszystkie wydarzenia z pierwszej połowy roku zostały przeniesione na ostatni kwartał 2020. Poniżej rekomendacje na 2020 i zapowiedź tego, co nas czeka już wkrótce. Jeśli uważasz, że coś pominęliśmy to napisz do nas. Adres znajdziesz tutaj>>

Jakie konferencje marketingowe w 20 poleca WUNDERTEAM!
Festiwal SEO / 16 października / Online

Festiwal SEO w Katowicach to najważniejsza i największa konferencja SEO w Polsce. Prelegenci przedstawiają interesujące case studies oraz dzielą się nowościami w marketingu w Google. W tym roku odbędzie się w całości online.

I <3 Marketing / Warszawa / 20-23 października 2020

W wersji trzydniowej – pierwszy raz odbędzie się I ❤SEO&Content. Pozostałe dni to: I ❤Ads&Analytics, I ❤Marketing, I❤Social Media, I❤Sales, I❤Commerce. W WUNDERTEAM traktujemy marketing jako dyscyplinę naukową, ale dla tych, którzy marketing kochają jest to pozycja obowiązkowa. Nadsztygar Borowiecki nazywa to Mistrzostwami Polski Marketerów, bo konferencja jest oparta o grywalizację!

W marcu 2019 podczas pierwszego dnia konferencji swoją prezentację miał Nadsztygar Borowiecki również wystąpił, ale Mistrzem Polski jeszcze nie został. Musi poćwiczyć. Tym razem wrócimy w charakterze gościa i będziemy szukać nowych inspiracji!

Ilovemkt

Social Media Week Warsaw / 24-25 listopada / Warszawa

Wydarzenie z popularnego na świecie cyklu, organizowanego w 23 miastach, od Nowego Jorku po Mediolan i Kijów. Dwa dni plus dwie sceny. Przedstawiciele takich gigantów jak: GOOGLE, BBC WORLD, HUBSPOT, WIX.COM na scenie. Wśród nich będzie też Nadsztyagr Borowiecki, który wypowie się w temacie: „Temat podamy wkrótce”!

Golden Marketing Conference / 24-25 / Katowice

Kolejna edycja kultowej konferencji – tym razem w stolicy Śląska! Dwa dni wypełnione po brzegi merytoryką. Strategie marketingowe, Social Selling, Content marketing, UX, Analityka internetowa, E-commerce to tylko część tematów z obszernej agendy. GMC to wydarzenie, które powinno znaleźć się w kalendarzu każdego marketera.

Mixx Awards / 27 listopada / Warszawa

Konkurs w którym nagradzane są kampanie marketingowe digital – takie, które łączą kreatywne idee z efektywnymi rozwiązaniami. W tym roku 13. edycja. Przed galą zawsze jest jeden dzień prezentacji, gdzie nominowani opowiadają o kulisach tworzenia swoich kampanii. Warto posłuchać, bo często występują marketerzy topowych marek, których na innych konferencjach raczej nie zobaczysz.

To już za nami!

Marketing PRO - MarTech Meetup

Marketing PRO – MarTech Meetup / 19 lutego / Katowice

To nasze autorskie wydarzenie! Ten projekt powstał, bo brakowało miejsca, gdzie można podyskutować o przyszłości marketingu ⚒ zapraszamy już 19 lutego do Katowic – relację z wydarzenia możecie znaleźć tutaj

Dimaq Day 4 marca Katowice / 5 marca Wrocław / 6 marca Poznań

Konferencja i warsztaty e-marketingowe. Program wydarzenia jest zgodny z DIMAQ – międzynarodowym standardem kwalifikacji e-marketingowych. 12 prezentacji i będziemy mieli też swojego reprezentanta. We wszystkich miastach wystąpi Grzegorz Borowiecki z prezentacją – „Jak zostać sztygarem MarTech”!

Mobile Trends Conference 2020 / 12 i 13 marca 2020 / Kraków / link

To już ósmy raz będziemy mogli świętować najnowsze trendy branży mobile i to wspólnie z największymi wyjadaczami tego właśnie rynku.

GMC Live! / 15 lipca 

To już druga edycja konferencji online! Po sukcesie pierwszej edycji Grupa MTP postanowiła pójść za ciosem i już 15 lipca zorganizować GMC Live! vol. 2. My też będziemy mieć swój udział, bo z prezentacją na temat influencer marketingu wystąpi Nadsztygar Borowiecki!

Golden Marketing Conference / 14-15 września Poznań – PCC, Sala Ziemi/ 24-25 listopada – Katowice

Szykuje się bardzo ciekawe wydarzenie – poznańska Sala Ziemi zobowiązuje. Agenda już wygląda imponująco.

Online Marketing Kongres / 16-17 września 

Kolejne wirtualne wydarzenie na mapie marketingowych konferencji. Jedyne takie wydarzenie, które łączy marketing i festiwalowe flow!

Marketing Management Congress / 23 września / Warszawa

Pierwsze wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej działów marketingu, managerów i właścicieli rozwijających się firm oraz specjalistów ds. komunikacji wewnętrznej.

SemKRK #15 / 25 września / Online

Kolejna edycja konferencji poświęconej marketingowi w wyszukiwarkach. Podczas tej edycji wystąpi 6 prelegentów oraz zostaną wręczone nagrody semKRK Awards! Po raz pierwszy odbędzie się w formie online.

InfoShare / 23-25 i 28-30 września / Online / link

Używanie słowa „kultowy” ostatni brzmi jak frazes. W przypadku tej imprezy to jednak uzasadnione. Aspiracje co roku rosną i każda kolejna edycja jest coraz lepsza. Już nie możemy doczekać się edycji w 2020!

UX Poland – 11 edycja / 1-2 październik 2020 / Warszawa

Nie jest to typowa konferencja marketingowa, ale warto poszukać tam inspiracji. Wszak wszyscy walczymy o „dobre” doświadczenia naszych Klientów. W przyszłym roku znowu będziemy partnerem tego wydarzenia i wystarczy do nas zagadać po rabat!

UX Poland

Forum IAB 2020 /  6-7 października / Warszawa

Jeśli potrzebujesz inspiracji to tutaj znajdziesz. Forum IAB to nie jest wyścig na konkrety. Tutaj bardziej liczą się ciekawe obserwacje i próba odpowiedzi co nas czeka w kolejnych latach.

miner-guido

Czym się zajmujemy?

Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! „Oko sztajgra” widzi ostrzej! Warsztaty lub „szkolonko” też dla Ciebie zorganizujemy!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!