Konferencje marketingowe 2020

Konferencje marketingowe 2018
Konferencje marketingowe 2018

 Konferencje marketingowe w 2020 roku miały dojrzewać jak “wongiel na grubie”. Niestety Covid-19 zmienił wszystko! Po kilku miesiącach zawieszenia – konferencje marketingowe powinny wrócić na dobre we wrześniu! Sprawdź, gdzie powinieneś się wybrać, żeby być na czasie! Sztajgry polecają!
konferencje-marketingowe-ilovemkt
Konferencja marketingowa #ilovemkt
Konferencje marketingowe – gdzie warto się wybrać?!

Nigdy nie ścigamy się na prognozy, ale jednego nasza załoga jest pewna. Jesienią może paść rekord konferencji, bo wszystkie wydarzenia z pierwszej połowy roku zostały przeniesione na ostatni kwartał 2020. Poniżej rekomendacje na 2020 i zapowiedź tego, co nas czeka już wkrótce. Jeśli uważasz, że coś pominęliśmy to napisz do nas. Adres znajdziesz tutaj>>

Jakie konferencje marketingowe w 20 poleca WUNDERTEAM!
Festiwal SEO / 16 października / Online

Festiwal SEO w Katowicach to najważniejsza i największa konferencja SEO w Polsce. Prelegenci przedstawiają interesujące case studies oraz dzielą się nowościami w marketingu w Google. W tym roku odbędzie się w całości online.

I <3 Marketing / Warszawa / 20-23 października 2020

W wersji trzydniowej – pierwszy raz odbędzie się I ❤SEO&Content. Pozostałe dni to: I ❤Ads&Analytics, I ❤Marketing, I❤Social Media, I❤Sales, I❤Commerce. W WUNDERTEAM traktujemy marketing jako dyscyplinę naukową, ale dla tych, którzy marketing kochają jest to pozycja obowiązkowa. Nadsztygar Borowiecki nazywa to Mistrzostwami Polski Marketerów, bo konferencja jest oparta o grywalizację!

W marcu 2019 podczas pierwszego dnia konferencji swoją prezentację miał Nadsztygar Borowiecki również wystąpił, ale Mistrzem Polski jeszcze nie został. Musi poćwiczyć. Tym razem wrócimy w charakterze gościa i będziemy szukać nowych inspiracji!

Ilovemkt
Social Media Week Warsaw / 24-25 listopada / Warszawa

Wydarzenie z popularnego na świecie cyklu, organizowanego w 23 miastach, od Nowego Jorku po Mediolan i Kijów. Dwa dni plus dwie sceny. Przedstawiciele takich gigantów jak: GOOGLE, BBC WORLD, HUBSPOT, WIX.COM na scenie. Wśród nich będzie też Nadsztyagr Borowiecki, który wypowie się w temacie: “Temat podamy wkrótce”!

Golden Marketing Conference / 24-25 / Katowice

Kolejna edycja kultowej konferencji – tym razem w stolicy Śląska! Dwa dni wypełnione po brzegi merytoryką. Strategie marketingowe, Social Selling, Content marketing, UX, Analityka internetowa, E-commerce to tylko część tematów z obszernej agendy. GMC to wydarzenie, które powinno znaleźć się w kalendarzu każdego marketera.

Mixx Awards / 27 listopada / Warszawa

Konkurs w którym nagradzane są kampanie marketingowe digital – takie, które łączą kreatywne idee z efektywnymi rozwiązaniami. W tym roku 13. edycja. Przed galą zawsze jest jeden dzień prezentacji, gdzie nominowani opowiadają o kulisach tworzenia swoich kampanii. Warto posłuchać, bo często występują marketerzy topowych marek, których na innych konferencjach raczej nie zobaczysz.

To już za nami!
Marketing PRO - MarTech Meetup
Marketing PRO – MarTech Meetup / 19 lutego / Katowice

To nasze autorskie wydarzenie! Ten projekt powstał, bo brakowało miejsca, gdzie można podyskutować o przyszłości marketingu ⚒ zapraszamy już 19 lutego do Katowic – relację z wydarzenia możecie znaleźć tutaj

Dimaq Day 4 marca Katowice / 5 marca Wrocław / 6 marca Poznań

Konferencja i warsztaty e-marketingowe. Program wydarzenia jest zgodny z DIMAQ – międzynarodowym standardem kwalifikacji e-marketingowych. 12 prezentacji i będziemy mieli też swojego reprezentanta. We wszystkich miastach wystąpi Grzegorz Borowiecki z prezentacją – “Jak zostać sztygarem MarTech”!

Mobile Trends Conference 2020 / 12 i 13 marca 2020 / Kraków / link

To już ósmy raz będziemy mogli świętować najnowsze trendy branży mobile i to wspólnie z największymi wyjadaczami tego właśnie rynku.

GMC Live! / 15 lipca 

To już druga edycja konferencji online! Po sukcesie pierwszej edycji Grupa MTP postanowiła pójść za ciosem i już 15 lipca zorganizować GMC Live! vol. 2. My też będziemy mieć swój udział, bo z prezentacją na temat influencer marketingu wystąpi Nadsztygar Borowiecki!

Golden Marketing Conference / 14-15 września Poznań – PCC, Sala Ziemi/ 24-25 listopada – Katowice

Szykuje się bardzo ciekawe wydarzenie – poznańska Sala Ziemi zobowiązuje. Agenda już wygląda imponująco.

Online Marketing Kongres / 16-17 września 

Kolejne wirtualne wydarzenie na mapie marketingowych konferencji. Jedyne takie wydarzenie, które łączy marketing i festiwalowe flow!

Marketing Management Congress / 23 września / Warszawa

Pierwsze wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej działów marketingu, managerów i właścicieli rozwijających się firm oraz specjalistów ds. komunikacji wewnętrznej.

SemKRK #15 / 25 września / Online

Kolejna edycja konferencji poświęconej marketingowi w wyszukiwarkach. Podczas tej edycji wystąpi 6 prelegentów oraz zostaną wręczone nagrody semKRK Awards! Po raz pierwszy odbędzie się w formie online.

InfoShare / 23-25 i 28-30 września / Online / link

Używanie słowa “kultowy” ostatni brzmi jak frazes. W przypadku tej imprezy to jednak uzasadnione. Aspiracje co roku rosną i każda kolejna edycja jest coraz lepsza. Już nie możemy doczekać się edycji w 2020!

UX Poland – 11 edycja / 1-2 październik 2020 / Warszawa

Nie jest to typowa konferencja marketingowa, ale warto poszukać tam inspiracji. Wszak wszyscy walczymy o “dobre” doświadczenia naszych Klientów. W przyszłym roku znowu będziemy partnerem tego wydarzenia i wystarczy do nas zagadać po rabat!

UX Poland
Forum IAB 2020 /  6-7 października / Warszawa

Jeśli potrzebujesz inspiracji to tutaj znajdziesz. Forum IAB to nie jest wyścig na konkrety. Tutaj bardziej liczą się ciekawe obserwacje i próba odpowiedzi co nas czeka w kolejnych latach.

You May Also Like