Konferencje marketingowe 2019

Konferencje marketingowe w 2020 roku będą dojrzewać jak „wongiel na grubie”. Widownia staje się coraz bardziej wymagająca! Sprawdź, gdzie powinieneś się wybrać, żeby być na czasie! Sztajgry polecają!

konferencje-marketingowe-ilovemkt
Konferencja marketingowa #ilovemkt

Konferencje marketingowe – gdzie warto się wybrać?!

Nigdy nie ścigamy się na prognozy, ale jednego nasza górnicza załoga jest pewna. W tym przyszłym roku będzie jeszcze więcej ciekawych konferencji marketingowych, niż w 2020. Poniżej rekomendacje na 2020 i zapowiedź tego, co nas czeka w przyszłym. Jeśli uważasz, że coś pominęliśmy to napisz do nas. Adres znajdziesz tutaj>>

Jakie konferencje marketingowe w 2019/20 poleca WUNDERTEAM!
Golden Marketing Conference / 1-2 kwietnia Poznań – PCC, Sala Ziemi / wrzesień – Warszawa / grudzień – Katowice

Szykuje się bardzo ciekawe wydarzenia – poznańska Sala Ziemi zobowiązuje. Agenda już wygląda imponująco. Dodajmy, że prawdopodobnie na scenie wystąpi Nadsztygar Grzegorz Borowiecki.

Mixx Awards / 27 listopada / Warszawa
Konkurs w którym nagradzane są kampanie marketingowe digital – takie, które łączą kreatywne idee z efektywnymi rozwiązaniami. W tym roku 13. edycja. Przed galą zawsze jest jeden dzień prezentacji, gdzie nominowani opowiadają o kulisach tworzenia swoich kampanii. Warto posłuchać, bo często występują marketerzy topowych marek, których na innych konferencjach raczej nie zobaczysz.

I <3 Marketing / Warszawa / 17 – 20 marca 2020
Tym razem w wersji czterodniowej – pierwszy raz odbędzie się I ❤SEO&Content! Pozostałe dni to: I ❤ads&analytics, I ❤marketing, I❤social media!

W marcu 2019 podczas pierwszego dnia konferencji swoją prezentację miał Nadsztygar Borowiecki. Tym razem wrócimy w charakterzy gościa i będziemy szukać nowych inspiracji!

Mobile Trends Conference 2019 / 12 i 13 marca 2020 / Kraków / link
To już ósmy raz będziemy mogli świętować najnowsze trendy branży mobile i to wspólnie z największymi wyjadaczami tego właśnie rynku.

Ilovemkt

Forum IAB 2020 / czerwiec 2020 / Warszawa
Jeśli potrzebujesz inspiracji to tutaj znajdziesz. Forum IAB to nie jest wyścig na konkrety. Tutaj bardziej liczą się ciekawe obserwacje i próba odpowiedzi co nas czeka w kolejnych latach.

infoShare /13-14 maja / Gdańsk / link
Używanie słowa „kultowy” ostatni brzmi jak frazes. W przypadku tej imprezy to jednak uzasadnione. Aspiracje co roku rosną i każda kolejna edycja jest coraz lepsza. Już nie możemy doczekać się edycji w 2020!

UX Poland – 11 edycja / październik 2020 / Warszawa
Nie jest to typowa konferencja marketingowa, ale warto poszukać tam inspiracji. Wszak wszyscy walczymy o „dobre” doświadczenia naszych Klientów. W przyszłym roku znowu będziemy partnerem tego wydarzenia i wystarczy do nas zagadać po rabat!

TO JUŻ BYŁO! Najważniejsze konferencje marketingowe 2019

Social Media Week / 13 – 14 czerwca 2019 / Warszawa
Wydarzenie z popularnego na świecie cyklu, organizowanego w 23 miastach, od Nowego Jorku po Mediolan i Kijów. Dwa dni plus dwie sceny. Przedstawiciele takich gigantów jak: GOOGLE, BBC WORLD, HUBSPOT, WIX.COM na scenie. Wśród nich będzie też Nadsztyagr Borowiecki, który wypowie się w temacie: „Influencer marketing nie sprzedaje…a może jednak?”!

Marketing Progress / 2019 / Wrocław
Szczegóły jeszcze nie są znane. Co ważne – konferencja ma zawsze swój motyw przewodni, więc wiadomo czego się można spodziewać. Jak tylko pojawi się więcej informacji to damy znać.

Mail My Day / 10-11 kwietnia 2019 / Warszawa / link
Już po raz siódmy Konferencja Mail My Day zawita w Warszawie, na której oprócz prelekcji i case study na temat marketingu, będziemy mogli również wziąć udział w warsztatach pomagających w efektywnym wykorzystaniu e-mail marketing.

Kongres Online Marketingu / marzec 2019
Kolejna impreza prosto z Poznania wróci w marcu. To już pewne. Oficjalnego terminu jeszcze nie ma.

Ecommerce Trends 2019 / 7 marca 2019 / Warszawa / link

II Konferencja Digital Marketing / 25 i 26 luty 2019 / Warszawa / link
Podczas tego wydarzenia zamiast skupić się na nowinkach technologicznych i futurystycznych prognozach, zajmiemy się bardziej na wykorzystaniu najprostszych narzędzi, które są już dla nas znane

10. Forum Marketingu Zintegrowanego / 7-8 listopada 2018 / Warszawa – Pałac Kultury i Nauki

Best of Online Marketing to wyjątkowa, SPECJALNA EDYCJA Kongresu Online Marketing / 10-11 października 2018
Na scenie najlepiej ocenieni prelegenci wszystkich poprzednich edycji i warsztaty pomiędzy którymi możesz swobodnie migrować.

miner-guido

Czym się zajmujemy?

Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! „Oko sztajgra” widzi ostrzej! Warsztaty lub „szkolonko” też dla Ciebie zorganizujemy!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!