Konferencje marketingowe 2019

Konferencje marketingowe w 2019 roku będą kwitnąć jak wongiel na grubie. Sprawdź, gdzie nie może Ciebie zabraknąć! Sztajgry polecają!

Konferencja SM

Co przyniesie rok 2019!

Nigdy nie ścigamy się na prognozy, ale jednego nasza górnicza załoga jest pewna. W tym roku będzie jeszcze więcej ciekawych konferencji marketingowych niż w 2018. Poniżej wybrane. Jeśli uważasz, że coś pominęliśmy to napisz do nas. Adres znajdziesz tutaj>>

Jakie konferencje marketingowe w 2019 poleca WUNDERTEAM!

I <3 Influencer & Social Media & Marketing / Warszawa / 13, 14 i 15 marca 2018
Tym razem w wersji trzydniowej. Influencer marketing coraz mocniej rozpycha się łokciami na rynku narzędzi marketingowych, więc zasłużył na osobny, dedykowany dzień. Tak więc będzie się działo. Nie może Was tam zabraknąć.

Ilovemkt

Golden Marketing Conference / 19-20 Marca w Poznaniu‎ / PCC, Sala Ziemi

Mail My Day / 10-11 kwietnia 2019 / Warszawa / link
Już po raz siódmy Konferencja Mail My Day zawita w Warszawie, na której oprócz prelekcji i case study na temat marketingu, będziemy mogli również wziąć udział w warsztatach pomagających w efektywnym wykorzystaniu e-mail marketing.

Kongres Online Marketingu / marzec 2019
Kolejna impreza prosto z Poznania wróci w marcu. To już pewne. Oficjalnego terminu jeszcze nie ma.

Mobile Trends Conference 2019 / 7 i 8 marca 2019 / Kraków / link
To już ósmy raz będziemy mogli świętować najnowsze trendy branży mobile i to wspólnie z największymi wyjadaczami tego właśnie rynku.

Ecommerce Trends 2019 / 7 marca 2019 / Warszawa / link

II Konferencja Digital Marketing / 25 i 26 luty 2019 / Warszawa / link
Podczas tego wydarzenia zamiast skupić się na nowinkach technologicznych i futurystycznych prognozach, zajmiemy się bardziej na wykorzystaniu najprostszych narzędzi, które są już dla nas znane

Forum IAB / czerwiec / Warszawa
Jeśli potrzebujesz inspiracji to tutaj znajdziesz. Forum IAB to nie jest wyścig na konkrety. Tutaj bardziej liczą się ciekawe obserwacje i próba odpowiedzi co nas czeka w kolejnych latach.

Social Media Convent / Gdańsk / kwiecień/maj – konferencja nie odbyła się w 2018, ale ma wrócić w 2019 roku.
Prawdziwa legenda północy – 3 razy już byliśmy na konwencie i zawsze przywoziliśmy na południe dużo inspiracji.

infoShare /22-23 maja / Gdańsk / link
Używanie słowa „kultowy” ostatni brzmi jak frazes. W przypadku tej imprezy to jednak uzasadnione. Aspiracje co roku rosną i każda kolejna edycja jest coraz lepsza. Już nie możemy doczekać się edycji w 2019!

Marketing Progress / 2019 / Wrocław
Szczegóły jeszcze nie są znane. Co ważne – konferencja ma zawsze swój motyw przewodni, więc wiadomo czego się można spodziewać. Jak tylko pojawi się więcej informacji to damy znać.

UX Poland / października / Warszawa
Nie jest to typowa konferencja marketingowa, ale warto poszukać tam inspiracji. Wszak wszyscy walczymy o „dobre” doświadczenia naszych Klientów. W tym roku znowu jesteśmy partnerem tego wydarzenia i wystarczy do nas zagadać po rabat!

Jakie konferencje marketingowe w 2018 polecamy!

Mixx Awards / listopad / Warszawa
Konkurs w którym nagradzane są kampanie marketingowe digital – takie, które łączą kreatywne idee z efektywnymi rozwiązaniami. W tym roku 12. edycja. Przed galą zawsze jest jeden dzień prezentacji, gdzie nominowani opowiadają o kulisach tworzenia swoich kampanii. Warto posłuchać, bo często występują marketerzy topowych marek, których na innych konferencjach raczej nie zobaczysz.

Najważniejsze konferencje marketingowe 2018

Golden Marketing Conference / Katowice / 14-15 listopada / Hotel Vienna House Easy Katowice
Osiemnastu ekspertów w swoich branżach. To świetni praktycy i ludzie z ogromną charyzmą. Będziemy tam również My.
WUNDERTEAM będzie reprezentował Nadsztygar Borowiecki. Zapraszamy. Do końca października mamy kod rabatowy 20% – więc napisz do nas gb@wunderteam.com

GMC2018

10. Forum Marketingu Zintegrowanego / 7-8 listopada / Warszawa – Pałac Kultury i Nauki

I <3 Influencer & Social Media & Marketing / Warszawa / 24-26 października 2018
Tym razem w wersji trzydniowej. Influencer marketing coraz mocniej rozpycha się łokciami na rynku narzędzi marketingowych, więc zasłużył na osobny, dedykowany dzień. Tak więc będzie się działo. Nie może Was tam zabraknąć.

Marketing Progress / 18-19 października / Wrocław – Kino Nowe Horyzonty
Tym razem motywem przewodnim – „Back to the basics”. Bo przecież podążając za nowościami łatwo zapomnieć o najważniejszych, starych i sprawdzonych praktykach oraz zasadach. Mamy nadzieję, że dobrych insightów nie zabraknie.

Best of Online Marketing to wyjątkowa, SPECJALNA EDYCJA Kongresu Online Marketing / 10-11 października 2018
Na scenie najlepiej ocenieni prelegenci wszystkich poprzednich edycji i warsztaty pomiędzy którymi możesz swobodnie migrować.

UX Poland / 11-12 października / Warszawa
Nie jest to typowa konferencja marketingowa, ale warto poszukać tam inspiracji. Wszak wszyscy walczymy o „dobre” doświadczenia naszych Klientów. W tym roku znowu jesteśmy partnerem tego wydarzenia i wystarczy do nas zagadać po rabat!

WUNDERTEAM z UX Poland

Filmteractive / 12 października / Warszawa. Content of the Future / 17 października / Łódź.
O przyszłości budowania relacji marek z odbiorcami oraz klientami, a także do zastanowienia się, jak ewoluują aktualne trendy, dotyczące tworzenia treści, o które dziś opiera się główna oś komunikacji marketingowej.

InternetBeta 10 edycja / 19-21 września / Rzeszów
Konferencja odbywa się w Rzeszowie. A konkretniej pod Rzeszowem, w Kielnarowej.
Mobile Trends / PARK INN BY RADISSON, KRAKÓW / / 1-2 marca / Naszą relację znajdziesz tutaj >>
Tutaj będziecie mieli okazje nas posłuchać. Grzesiek Borowiecki zaprezentuje naszą filozofię „Social Media First” i jej wpływ na tworzenie aplikacji mobilnych.

I <3 Social Media & Marketing / Warszawa / 6-7 marca 2018 / link
Na tym wydarzeniu byliśmy już nie raz – tylko dwa razy ;) W tym roku wypada w urodziny nadsztygara, więc jeśli będziemy to wiedz, że będzie się działo!

Konferencje marketingowe 2018
Konferencje marketingowe 2019
górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!