Konferencje marketingowe 2020

Konferencje marketingowe w 2020 roku będą dojrzewać jak „wongiel na grubie”. Widownia staje się coraz bardziej wymagająca! Sprawdź, gdzie powinieneś się wybrać, żeby być na czasie! Sztajgry polecają!

konferencje-marketingowe-ilovemkt
Konferencja marketingowa #ilovemkt

Konferencje marketingowe – gdzie warto się wybrać?!

Nigdy nie ścigamy się na prognozy, ale jednego nasza górnicza załoga jest pewna. W tym przyszłym roku będzie jeszcze więcej ciekawych konferencji marketingowych, niż w 2020. Poniżej rekomendacje na 2020 i zapowiedź tego, co nas czeka w przyszłym. Jeśli uważasz, że coś pominęliśmy to napisz do nas. Adres znajdziesz tutaj>>

Jakie konferencje marketingowe w 20 poleca WUNDERTEAM!

Marketing PRO - MarTech Meetup

Marketing PRO – MarTech Meetup to nasze autorskie wydarzenie! Ten projekt powstał, bo brakowało miejsce, gdzie można podyskutować o przyszłości marketingu ⚒ zapraszamy już 19 lutego do Katowic – wkrótce relacja na naszym blogu!

Festiwal SEO / 22 maja / Katowice – MCK

Festiwal SEO w Katowicach to najważniejsza i największa konferencja SEO w Polsce. Prelegenci przedstawiają interesujące case studies oraz dzielą się nowościami w marketingu w Google.

Golden Marketing Conference / 14-15 września Poznań – PCC, Sala Ziemi / wrzesień – Warszawa / grudzień – Katowice

Szykuje się bardzo ciekawe wydarzenia – poznańska Sala Ziemi zobowiązuje. Agenda już wygląda imponująco. Dodajmy, że prawdopodobnie na scenie wystąpi Nadsztygar Grzegorz Borowiecki.

I <3 Marketing / Warszawa / 20-23 października 2020
Tym razem w wersji czterodniowej – pierwszy raz odbędzie się I ❤SEO&Content! Pozostałe dni to: I ❤ads&analytics, I ❤marketing, I❤social media! W WUNDERTEAM traktujemy marketing jako dyscyplinę naukową, ale dla tych, którzy marketing kochają jest to pozycja obowiązkowa. Nadsztygar Borowiecki nazywa to Mistrzostwami Polski Marketerów, bo konferencja jest oparta o grywalizację!

W marcu 2019 podczas pierwszego dnia konferencji swoją prezentację miał Nadsztygar Borowiecki również wystąpił, ale Mistrzem Polski jeszcze nie został. Musi jeszcze poćwiczyć. Tym razem wrócimy w charakterzy gościa i będziemy szukać nowych inspiracji!

Ilovemkt

Golden Marketing Conference / 1-2 kwietnia Poznań – PCC, Sala Ziemi / wrzesień – Warszawa / grudzień – Katowice

Szykuje się bardzo ciekawe wydarzenia – poznańska Sala Ziemi zobowiązuje. Agenda już wygląda imponująco. Dodajmy, że prawdopodobnie na scenie wystąpi Nadsztygar Grzegorz Borowiecki.

Mixx Awards / 27 listopada / Warszawa
Konkurs w którym nagradzane są kampanie marketingowe digital – takie, które łączą kreatywne idee z efektywnymi rozwiązaniami. W tym roku 13. edycja. Przed galą zawsze jest jeden dzień prezentacji, gdzie nominowani opowiadają o kulisach tworzenia swoich kampanii. Warto posłuchać, bo często występują marketerzy topowych marek, których na innych konferencjach raczej nie zobaczysz.

Forum IAB 2020 / czerwiec 2020 / Warszawa
Jeśli potrzebujesz inspiracji to tutaj znajdziesz. Forum IAB to nie jest wyścig na konkrety. Tutaj bardziej liczą się ciekawe obserwacje i próba odpowiedzi co nas czeka w kolejnych latach.

Social Media Week Warsaw / 18 – 19 czerwca 2020 / Warszawa
Wydarzenie z popularnego na świecie cyklu, organizowanego w 23 miastach, od Nowego Jorku po Mediolan i Kijów. Dwa dni plus dwie sceny. Przedstawiciele takich gigantów jak: GOOGLE, BBC WORLD, HUBSPOT, WIX.COM na scenie. Wśród nich będzie też Nadsztyagr Borowiecki, który wypowie się w temacie: „Temat podamy wkrótce”!

infoShare /13-14 maja / Gdańsk / link
Używanie słowa „kultowy” ostatni brzmi jak frazes. W przypadku tej imprezy to jednak uzasadnione. Aspiracje co roku rosną i każda kolejna edycja jest coraz lepsza. Już nie możemy doczekać się edycji w 2020!

UX Poland – 11 edycja / październik 2020 / Warszawa
Nie jest to typowa konferencja marketingowa, ale warto poszukać tam inspiracji. Wszak wszyscy walczymy o „dobre” doświadczenia naszych Klientów. W przyszłym roku znowu będziemy partnerem tego wydarzenia i wystarczy do nas zagadać po rabat!

UX Poland

TO JUŻ BYŁO! Najważniejsze konferencje marketingowe 2020
Dimaq Day – 4 marca Katowice, 5 marca Wrocław, 6 marca Poznań

Konferencja i warsztaty e-marketingowe. Program wydarzenia jest zgodny z DIMAQ – międzynarodowym standardem kwalifikacji e-marketingowych. 12 prezentacji i będziemy mieli też swojego reprezentanta. We wszystkich miastach wystąpi Grzegorz Borowiecki z prezentacją – „Jak zostać sztygarem MarTech”!

Mobile Trends Conference 2020 / 12 i 13 marca 2020 / Kraków / link
To już ósmy raz będziemy mogli świętować najnowsze trendy branży mobile i to wspólnie z największymi wyjadaczami tego właśnie rynku.

miner-guido

Czym się zajmujemy?

Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! „Oko sztajgra” widzi ostrzej! Warsztaty lub „szkolonko” też dla Ciebie zorganizujemy!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!