Czwartek Social Media w Katowicach

Czwartek Social Media to inicjatywa, która łączy ludzi, zajmujących się na co dzień mediami społecznościowymi. Spotkania cechuje luźna atmosfera, która pozwala na integrację, dzielenie się wiedzą i dobrą zabawę. Mówi się, że to najpopularniejsze w Polsce spotkania branży marketingowej. Odbywają się już od 2011 roku, choć ich regularność zakłóciła na jakiś czas pandemia.

Obecnie Czwartki SM organizowane są w czterech miastach w Polsce: w Katowicach, w Warszawie, w Łodzi i w Krakowie. W Katowicach to właśnie Agencja Marketingowa WUNDERTEAM zajmuje się organizacją tych spotkań i doborem tematów – każdy znajdzie coś dla siebie!

Czwartki w mediach społecznościowych

Wszystkie informacje o Czwartkach SM, które organizujemy w Katowicach, znajdziesz zawsze w naszych mediach społecznościowych – na Facebooku i LinkedInie. Śledź nas tam, aby być na bieżąco. Nie zapomnij też o oficjalnych profilach Czwartków SM na Facebooku, Instagramie i LinkedInie.

Rezerwacja miejsc na katowickie Czwartki Social Media zawsze dostępna jest pod tym linkiem.

Grzegorz Borowiecki na Czwartku Social Media w Katowicach w Strefie Centralnej.
Czwartek Social Media w Katowicach w Strefie Centralnej.

Zostań prelegentem/prelegentką Czwartku Social Media

Pracujesz w branży mediów społecznościowych? Masz coś do powiedzenia na temat reklamy, komunikacji do różnych pokoleń, zmieniających się trendów, możliwych zmian w przyszłości lub specjalizujesz się w wąskim temacie dotyczącym działalności w Internecie? Świetnie! To znaczy, że Czwartek Social Media jest dla Ciebie. ;)

Odezwij się na adres: info@wunderteam.com i daj znać, o czym chcesz opowiedzieć, a na pewno się dogadamy.

Czwartek Social Media w Katowicach w Strefie Centralnej.

Fotorelacja z 57. Czwartku Social Media w Katowicach

26 października na scenie w Strefie Centralnej gościliśmy Paulinę Pielkę i Adriannę Nowak z Arche Consulting, Annę Wawszkiewicz z Green Parrot oraz Bartka Ziemiańskiego z Sharebee. Tym razem tematem Czwartku SM był LinkedIn.

Prelegenci opowiedzieli nam o tym, jak prowadzić działania rekrutacyjne przy użyciu platformy LinkedIn, czy na tej platformie można mówić i pisać o swoich porażkach, a także o algorytmie LinkedIn. To był naprawdę interesujący wieczór!