Brak porządku to brak kreatywności!

Jesteśmy WUNDERTEAM, agencją marketingową i porządkujemy procesy marketingowe. Właściwe procesy pozwalają zachować balans między szalonym rozmachem a biznesowymi realiami oraz precyzyjnie docierać do klientów.

Wierzymy w porządek, w zuchwałe pomysły i etos ciężkiej pracy. Gramy zespołowo, bo w różnorodności jest siła! Łączymy marketing i nowe technologie. Wykorzystujemy inżynierię odwrotną, która pomaga tworzyć skuteczniejsze strategie marketingowe.

Górnicy w tunelu pod ziemią.

WUNDERTEAM – agencja marketingowa z Katowic

Tak powinien wyglądać nasz opis, gdybyśmy mieli mentalność wyszukiwarki internetowej.

Z dumą reprezentujemy śląski etos pracy i pragmatyzm! W komunikacji cenimy prostotę i autentyczność.

WUNDERTEAM to 5 zespołów pracujących razem:

  • Strategia – nadaje kierunek komunikacji
  • Produkcja – napełnia komunikację odpowiednią treścią i buduje interfejsy
  • Moderacja – zapewnia właściwe interakcje z użytkownikami
  • Sprzedaż – gwarantuje dystrybucję skoncentrowaną na biznesowych celach
  • Administracja – tworzy przyjazne procesy odpowiadające za porządek

Bardzo mocno identyfikujemy się z przemysłową tożsamością naszego regionu, która zrobiła z nas inżynierów od marketingu. Na Śląsku i w Zagłębiu zawsze się ciężko, ale jednocześnie mądrze pracowało! Śląski pragmatyzm uczył, jak te same rezultaty możemy osiągnąć prościej. Polegał na realistycznej ocenie rzeczywistości i podejmowaniu działań, które gwarantują skuteczność. Podejmowanie tylko niezbędnych działań pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze.

Widok z lotu ptaka na Nikiszowiec w Katowicach.

Na robocie, którą wykonuje się w kopalni, trzeba się znać. My pracujemy w niebezpiecznych warunkach. Dlatego ważne jest zaufanie do kolegów. Ja wiem, że w mojej brygadzie możemy na siebie liczyć. Jeden drugiego nie zostawi w trudnej sytuacji!

Trybuna Górnicza 2008

Dzisiaj nie mamy wątpliwości, że świat trzeba przestawić z węgla na czyste źródła energii. Jest to dla nas tak oczywiste, jak to, że naszą energię chcemy wykorzystać do wspierania odpowiedzialnego biznesu, tworzenia angażujących i autentycznych kampanii reklamowych oraz budowania wartościowych produktów.

Nadsztygar Grzegorz Borowiecki

Co robią marketingowi górnicy w praktyce? 

Fedrujemy na „pokładach kreatywności” i odwalamy „czarną” marketingową robotę! Od pomysłu do realizacji! Bo jesteśmy tymi, którzy biegle używają technologii do realizacji celów biznesowych. Pragmatycznie ufamy wskazaniom kontrolek – wskaźników marketingowych. Zakładamy, że ich działanie jest poprawne i z odpowiednim wyprzedzeniem poinformują nas o np. obniżonym spadku wydajności komunikacji w mediach społecznościowych albo na stronie www.

Fedrowanie (szukanie) w czeluściach Internetu odpowiedzi na pytanie, czego pragną Polacy, to wyzwanie godne sztajgra! O czym marzy Sebix z Dżesiką oraz ci wszyscy Kowalscy i Kowalskie, o których tyle się mówi?

My doskonale wiemy, że jak wizualizujecie sobie swoich klientów, to są to takie gryfne frele i karlusy, jak Wy. Prawda bywa zaskakująca, jak aparycja przeciętnego „grubiorza” ze Śląska.

Nasza robota polega na tym, że słuchamy, czytamy i obserwujemy. A później kreatywnie i mądrze działamy/kreujemy. Mamy nadzieję, że już wiesz, że wierzymy w górniczy etos i że WUNDERTEAM to prawdopodobnie najlepsza agencja marketingowa „pod ziemią”!

Dzisiaj sam dobry pomysł nie wystarczy. Trzeba zadbać o dystrybucję treści i świadomie zarządzać doświadzeniem odbiorcy. Budować wartościowy zasięg i właściwą ekspozycję (kontekst). Żeby to zapewnić, potrzeba inżyniera, który będzie wiedział, jak połączyć to z odpowiednią technologią!

Widok na miasto w oddali, Spodek i Centrum Kongresowe w Katowicach.