Nadsztygar Grzegorz Borowiecki
Nadsztygar Grzegorz Borowiecki
Kim jest Grzesiek Borowiecki?

Założyciel WUNDERTEAM – górniczej agencji kreatywnej, która powstała w marcu 2017. Agencja jest śląską aleternatywą dla zdecydowanie dominujących agencji warszawskich. Za jego narodzinami stoi 17 lat doświadczenia w marketingu nadsztygara Borowieckiego. W tym ostatnie 7 lat poprzedzających założenie WUNDERTEAM w ING Banku Śląskim. Jako menedżer ds. marketingu budował „od podstaw” obecność ING w mediach społecznościowych oraz współtworzył nowe pozycjonowanie marki. Na swoim koncie ma już kilkanaście nagród na najważniejszych polskich konkursach reklamy takich jak: Effie Awards, Mixx Awards czy KTRach.

Grzesiek o sobie

Pamiętam swoją pierwszą kampanię. Był rok 2001 i wtedy nikt nie zastanawiał się, czy mobile albo social media sprzedają. Mobile nie było. Mark Zuckerberg miał 17 lat. My niewiele więcej. Wszyscy się uczyliśmy.

Z geek-kumplami poznanymi w technikum sprzedawaliśmy online części do komputerów i było to dość odważne. Ponieważ byłem najmniej technologiczny i najsłabiej programowałem zająłem się „marketingiem”. Oczywiście zacząłem od stanowiska Dyrektora, co potwierdzały wizytówki wydrukowane w liczbie 50 sztuk ;) Na „fantazji” organizowałem konkurs, gdzie do wygrania były bilety na Małysza do Zakopca. To był ten rok, gdzie zaczęła się Małyszomania i ludzie cały dzień siedzieli na drzewach, żeby obejrzeć skoki na Wielkiej Krokwi. Sprzedaliśmy 2 dyski twarde! Pozwoliło uzyskać rekordowy ROI. Rekordowe, bo pierwsze w moim życiu ;) Do tego Adam Małysz dobrze wygrał konkurs.

Od tego czasu zbierałem różne doświadczenia: pracowałem w radiu, byłem kelnerem, redaktorem naczelnym serwisu filmowego, 7 lat menadżerem od marketingu w ING. Od marca 2017 jestem Nadsztygarem i przedsiębiorcą. Gram zespołowo w górniczej agencji kreatywnej WUNDERTEAM. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć „gryfne” kampanie reklamowe. Pomagamy Klientom odkrywać nowe pokłady kreatywności! Masz brief? Chytomy się za ta robota! Napisz do mnie – gb@wunderteam.com

Napisz do nas!