[grid number=”7″ class=”big”]
Kim jest Grzesiek Borowiecki?

Założyciel WUNDERTEAM – górniczej agencji kreatywnej, która powstała w marcu 2017. Agencja jest śląską aleternatywą dla zdecydowanie dominujących agencji warszawskich. Za jego narodzinami stoi 17 lat doświadczenia w marketingu nadsztygara Borowieckiego. W tym ostatnie 7 lat poprzedzających założenie WUNDERTEAM w ING Banku Śląskim. Jako menedżer ds. marketingu budował „od podstaw” obecność ING w mediach społecznościowych oraz współtworzył nowe pozycjonowanie marki. Na swoim koncie ma już kilkanaście nagród na najważniejszych polskich konkursach reklamy takich jak: Effie Awards, Mixx Awards czy KTRach.

Grzesiek Borowiecki sam o sobie

Pamiętam swoją pierwszą kampanię. Był rok 2001 i wtedy nikt nie zastanawiał się, czy mobile albo social media sprzedają. Mobile nie było. Mark Zuckerberg miał 17 lat. My niewiele więcej. Wszyscy się uczyliśmy.

Z geek-kumplami poznanymi w technikum sprzedawaliśmy online części do komputerów i było to dość odważne. Ponieważ byłem najmniej technologiczny i najsłabiej programowałem zająłem się „marketingiem”. Oczywiście zacząłem od stanowiska Dyrektora, co potwierdzały wizytówki wydrukowane w liczbie 50 sztuk ;) Na „fantazji” organizowałem konkurs, gdzie do wygrania były bilety na Małysza do Zakopca. To był ten rok, gdzie zaczęła się Małyszomania i ludzie cały dzień siedzieli na drzewach, żeby obejrzeć skoki na Wielkiej Krokwi. Sprzedaliśmy 2 dyski twarde! Pozwoliło uzyskać rekordowy ROI. Rekordowe, bo pierwsze w moim życiu ;) Do tego Adam Małysz dobrze wygrał konkurs.

Od tego czasu zbierałem różne doświadczenia: pracowałem w radiu, byłem kelnerem, redaktorem naczelnym serwisu filmowego, 7 lat menadżerem od marketingu w ING. Od marca 2017 jestem Nadsztygarem i przedsiębiorcą. Gram zespołowo w górniczej agencji kreatywnej WUNDERTEAM. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć „gryfne” kampanie reklamowe. Pomagamy Klientom odkrywać nowe pokłady kreatywności! Masz brief? Chytomy się za ta robota! Napisz do mnie – gb@wunderteam.com

[/grid] [grid number=”5″ class=”big” last=”true”]
Nadsztygar Grzegorz Borowiecki
Nadsztygar Grzegorz Borowiecki
górnicza agencja kreatywna górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

[tabs width=”100%”] [tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. [highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe!

[/tab] [tab title=”Nasza robota” align=”center”]

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

[/tab] [tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

[/tab] [/tabs]

Napisz do nas!
[/grid] [clear]