Wykorzystaj potencjał UX w SEO oraz  content marketingu.

Content Marketing

Dobra historia jest jak dobre SEO. Linkuje do kluczowych wartości, dobrze dobiera słowa oraz pracuje za nas, kiedy my odpoczywamy.

SEO Storytelling

Wystartuj z dobrej pozycji

Czym jest SEO Storytelling? Wyobraź sobie, że wchodzisz na imprezę, a tam wszyscy ubrani elegancko, profesjonalnie, ale jednak identycznie. Jeśli masz dystans, to jeszcze to jakoś przeżyjesz, a może nawet obrócisz w żart. SEO Storytelling to jak ubranie uszyte na miarę. Zrobiony niby z tego samego materiału, ale jednak nie ma dwóch identycznych strojów. Każdy jest inny na swój sposób. Każdy opowiada własną historię. Wymaga to więcej pracy i kreatywności. Dlatego jeżeli dotarłeś do tego momentu, to może po prostu kliknij “wypełnij formularz” i pokażemy Ci jak się to robi.

Leniwe SEO

Leniwe SEO – kiedy wierzysz, że strona wypozycjonuje się sama!

SEO optymalne

SEO w formie :)

star-icon

WIDZIMY OSTRZEJ

Agencja SEO bardzo dobrze poradzi sobie z technicznym SEO. My dodatkowo pomożemy, żeby treści były dobrze widoczne – nie tylko przez Google, ale pomagały ostrzej widzieć Twoją markę przez konsumentów! Wszystko opakujemy w historię, która stanie się RTB dla Twojego produktu.

ideas

STABILNOŚĆ SEO

Pozycjonowanie to na pewno nie jest sprint. Dobra pozycja na starcie pozwoli zbudować formę, która cechuje długodystansowca. Dlatego wszystko zaczynamy od przeprowadzenia dokładnej analizy i strategii. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć wysokie pozycje.

target-ikona

PROSTE ZASADY

Stawiamy na prostotę i autentyczność w komunikacji, ale również jeśli chodzi o współpracę! Przejrzyste zasady i pełna transparentność działań. Raportowanie, żebyś mógł spać spokojnie i aby Twoje pozycje systematycznie pnęły się w górę.

[call-to-action title=”Zostaw nam kontakt do siebie i pogadajmy.”]    [/call-to-action][/grid]