Fedrujemy z UX Poland!

Z konferencją UX Poland mamy tylko dobre doświadczenia. Za równo jako uczestnicy, jak i agencja kreatywna obsługująca wydarzenie. Kolejna edycja już za nami i było bardzo inspirująco. UX Poland 2020 odbył się 1-2 października – jednocześnie w wersji ON-LINE i OFF-LINE!

UX Poland  - Nadsztygar
UX Poland 2020 – Nadsztygar Borowiecki

W tym roku mija 11 lat od pierwszej edycji. Główne tematy poruszane na konferencji to: User Experience, Service Design i Customer Experience. W tym roku zrobimy to w odmienionej formule. OFF-LINE i ON-LIN!

UX Poland to jedno z największych spotkań branży UX w Europie. Dwa dni z UX Poland i dużo inspiracji, które przywieźliśmy na Śląsk ⚒🖤 Fedrujemy już 4 rok z #UXPoland i to była najtrudniejsza edycja wiadomo dlaczego – covid-19! 100 osób na żywo i 200 online moim zdaniem to duży sukces!

Poniżej kilka kadrów z prezentacji, które zapadły nam najbardziej w pamięci.

UX Poland okiem WUNDERTEAM

Take & Go, czyli sklep który wie jak mam na imię! #personalizacja #bezKas Zakupy na własnych zasadach. Energetyczna prezentacja Hania Dropko na koniec #UXPoland

UX Poland 2020

Pozytywne rzeczy też tworzą konflikty i nowe problemy! Etyka największym wyzwaniem branży #UX Miało być o zaangażowaniu społecznym, ale jak Kuba Kulesza zaczął o etyce to reszta rozwinęła wątek i na etyce się skończyło!

UX Poland 2020

A Ty co zacząłeś robić nowego podczas lockdownu!? 🍀🌿🛸🤡🏋️‍♀️🧙‍♀️

Agnieszka i Natalia o tym, że zmiana systemu edukacji nie będzie prosta, co widać na załączonym obrazku 👁

UX Poland 2020

Czy wiesz jak schować słonia do lodówki? ⚒🦾🤖 albo czy warto rozwiązywać problemy dorosłych z dziećmi!?? Ja znam odpowiedź!

Na świecie jest 2,5 mld dzieci w wieku szkolnym! To całkiem sporo! 97% dzieciaków uważa się za kreatywnych. Mam nadzieję, że nikt już nie wątpi, że mieszkamy na planecie kreatorów! 🦾⚒🖤

UX Poland 2020

Entuzjazm jest postawą, która może zabić każdy projekt!

Szukaj projektów, które:

1. mają dużą skale,
2. są rozwiązywalne dzięki technologii,
3. odpuszczone!

Proste? Jasne, że proste!

UX Poland 2020

A czy Ty wiesz ⚒ gdzie są Twoi odbiorcy? Kaja Toczyska na #UXPoland o tworzeniu marketplace’u!

UX Poland 2020

Oczywiście inspiracji było znacznie więcej. Wszystkiego Wam nie zdradzimy! Dlaczego? Bo na takich wydarzeniach warto bywać osobiście. Jak zawsze najciekawsze obserwacji zostawiliśmy dla naszych obecnych i przyszłych Klientów! W 2021 mamy planujemy dalej fedrować z UX Poland, bo to fest dobre wydarzenie. Mamy nadzieję, że materiały zaprojektowane przez WUNDERTEAM dla UX Poland – podczas konferencji zdały egzamin z UX!

UX Poland - konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY:
Napisz, co dla Ciebie znaczy UX!

– 4 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy;
– na zgłoszenia czekamy do środy – do godziny 17:00!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i wybór był bardzo trudny. Wygrani dostali informację na maila, jak odebrać darmowe zaproszenia na wydarzenie.

Kreatywnie
Czym się zajmujemy?

WUNDERTEAM to agencja reklamowa z Katowic! Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! “Oko sztajgra” widzi ostrzej!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!