Jesteśmy agencją kreatywną, która wierzy w mocne insighty i zuchwałe pomysły!   Łączymy marketing i nowe technologie!


Kreatywnie

Ahoj, Trójmiasto!

Czym jest BIG IDEA? Wyobraź sobie markę jako organizm. Nie trzeba być lekarzem, aby wiedzieć, że każdy organ odgrywa swoją rolę . Mózg to inteligentne procesy oparte na danych, płuca to sprzedaż, wątroba to SEO. Najważniejsze jest jednak serce, czyli BIG IDEA. Dzięki temu nasza marka tworzy emocje, które utrwalają ją w świadomości odbiorcy. Powierzchowne relacje na linii: klient-agencja są największym wyzwaniem w przygotowaniu autentycznej historii. Mamy na to sposób. Poznajmy się lepiej, bo tylko wtedy będziemy mogli Ci pomóc w stworzeniu BIG IDEA, jakiej oczekujesz.

Fedrujemy

Marka bez BIG IDEA
BIG IDEA jest jak sens życia dla marki!

WUNDERTEAM to:

POKŁADY KREATYWNOŚCI

Big Idea w prostych słowach to „coś”, co zapada w pamięć. Często znajduje się głęboko w ukrytych pokładach kreatywności. Jest twórczym wykorzystaniem „genu społecznościowego” i polega na wyraźnym widzeniu potrzeb. Trzeba być dobrym obserwatorem, opierać się na wiarygodnych danych i zaufać intuicji, która uwolni kreatywność. Proste? Więc działamy!


WIDZIMY OSTRZEJ

Spójna komunikacja to banał. Niby każdy wie, że jest ważna, ale większość marek zostawia plan działania przypadkowi. Dominują działania spontaniczne i nieskoordynowane. Big Idea ma być mapą, dzięki której szybciej dojdziesz do celu. Pomożemy Ci zadbać o dystrybucję treści w takich kanałach komunikacji jak: Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn, Pinterest a nawet TikTok!PROSTE ZASADY

Stawiamy na prostotę i autentyczność w komunikacji, ale również jeśli chodzi o współpracę! Przejrzyste zasady i pełna transparentność działań. Raportowanie, żebyś mógł spać spokojnie i aby Twoja marka rosła w siłę.


 

Zostaw nam kontakt do siebie i pogadajmy.

Pracujemy dla najlepszych marek, bo widzimy więcej i fedrujemy mądrzej!

wunderteam-ing-bank-slaski

7 lat z ING!

Śląska Prohibicja

WUNDERTEAM promuje Śląską Prohibicje!

polishhistory

Polishhistory.pl dla Muzeum Historii Polski!

bebag-waksy-casestudy

Herlitz & be.bag!


WUNDERTEAM powstał w marcu 2017. Obecnie to 17 inżynierów marketingu w sercu Śląska!

Nadsztygar WUNDERTEAM
Twórcą WUNDERTEAMU jest Grzegorz Borowiecki, czyli marketer z 19 letnim stażem. W tym 7 lat w ING Banku Śląskim „po stronie” Klienta. Jako menedżer ds. marketingu m.in. budował „od zera” obecnośc ING w mediach społecznościowych oraz współtworzył nowe pozycjonowanie banku. Dwa razy otrzymał nagrodę dla „najlepszego banku w Social Media” w konkursie Bankiera. Plus kilka nagród Effie, Mixx Awards czy KTR. Prelegent na wielu konferencjach i juror w najważniejszych konkursach kreatywności.