[grid number=”7″]

Achimo robi kampanie reklamowe 360° Można by wymieniać przez 365 dni jego zalety. Ale po co? [highlight]Wystarczą 3 konkrety![/highlight]

[/grid]

Sztajger Achimo

Achimo fedruje dla WUNDERTEAM!

[grid number=”9″ class=”big”]

Jak sztajger Achimo fedruje? Z sercem na dłoni, jak widać na obrazku. Achimo wierzy, że uroda to srebro a [highlight]pracowitość to złoto.[/highlight] Dlatego stara się 2 razy mocniej niż inni. Nadrabia brak ogłady kreatywnością. Sól ziemi czarnej musi mieć w sercu złoto! Niech żyje nam kreatywny stan!

Achimo wierzy, że prawdziwa siła reklamy tkwi w [highlight]prostocie i autentyczności.[/highlight] Jest szczery do bólu i wie, że najlepiej przemawia dobrze zrobioną robotą!

Sprawdź, jak fedrujemy!

[/grid]
[grid number=”3″ last=”true”]
Fedrujemy
[/grid]
[clear]
[grid number=”2″]

star-icon
[/grid]
[grid number=”10″ last=”true” class=”big”]

WIDZI OSTRZEJ

Achimo potrafi dostrzec to, czego inni nigdy nie zobaczą. Widzi Twoje potrzeby, więc zobaczy też potrzeby Twoich Klientów. Mało gada – dużo robi. Przy nim każda marka błyszczy jak gwiazda, bo Achimo dobrze wsłuchuje się w jej głos!
[/grid]
[clear]
[grid number=”2″]

ideas

[/grid]
[grid number=”10″ last=”true” class=”big”]

KOPALNIA POMYSŁÓW

Achimo fedruje głęboko pod ziemią, więc zna wszystkie pokłady kreatywności. Był tam, gdzie nikt przed nim. Jest odkrywcą. W zależności od sytuacji – wie jakich narzędzi użyć i fedruje w zakresie 360 stopni!
[/grid]
[clear]
[grid number=”2″]
target-ikona
[/grid]
[grid number=”10″ last=”true” class=”big”]

SKUPIONY NA CELU

Dużo czasu spędził “pod ziemią” w kopalni dlatego nie buja w obłokach. Wie, że w marketingu chodzi o skuteczność dotarcia z informacją do odpowiednich osób. Takich, jak Ty na przykład. Bo to nie przypadek, że czytasz tą wiadomość. Achimo już czeka na Twoją wiadomość!
[/grid]
[clear]

Zadzwoń 508 149 399 lub napisz…

[call-to-action title=”… Achimo już na Ciebie czeka!”][button url=”mailto:info@wunderteam.com?subject=hej”]Napisz do Achimo![/button] [/call-to-action]