WUNDERTEAM Warszawa!

Kolejna stacja na naszej górniczej trasie. Tym razem dotarliśmy do stolicy. Klub Resort był gospodarzem kolejnego Czwartku Social Media! Oprócz nas jeszcze dwie prezentacje: Adrian Chudek z Chudek.film oraz bardzo liczna reprezentacja High SCHOOL OF NEW MEDIA.

Adrian przedstawił wyniki bardzo ciekawych badań. Czy reklama powinna bazować na emocjach, czy odwoływać się racjonalnych argumentów. Badania pokazują, że jednak jesteśmy bardziej uczuciowi. Czy jednak sam fakt, że reklama porusza, to już wystarczający sukces. Naszym zdaniem nie. Insight sprawia, że reklama zostanie nam w głowach na znacznie dłużej. A przy okazji przekona do zakupu.

KRYSZTAŁOWA KULA

Zaczniemy od tego, że projekt z Katowic walczy o wygraną w programie Lech Starter! Idea, która mu przyświeca była drugą prezentacją dnia.

Co to za projekt?
Kryształ to pudełko z umieszczonym wewnątrz nadajnikiem. Wystarczy, że połączysz się z WIFI lub bluetooth “kryształu”, aby zobaczyć, co oferuje Ci okolica. Ogłoszenia zamieszczane są w formie „snapów”. Pochodzą od mieszkańców i lokalnych atrakcji (kawiarnie, imprezy, itp).

Jeśli masz ochotę zagłosować ➡ kliknij w link ? http://lechstarter.urbanforms.org/projekt/638/krysztalowa-kula

SOCIAL MEDIA FIRST

5 podejście do naszego WUNDERTEAMowego manifestu. Nowe komentarze, ciekawe dyskusje w kuluarach i możemy powiedzieć, że do 5 razy sztuka. Przygotowania do SOCIAL MEDIA CONVENT zakończone. Już w najbliższy czwartek prezentujemy w GDAŃSKU finalną wersję naszego manifestu! ?
Warsztaty w Warszawie / Resort
Warsztaty w Warszawie / Resort

Warszawa Pałac Kultury
Warszawa Pałac Kultury

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!