Achimo robi kampanie reklamowe 360° Można by wymieniać przez 365 dni jego zalety. Ale po co? Wystarczą 3 konkrety!

Sztajger Achimo

Achimo fedruje dla WUNDERTEAM!

Jak sztajger Achimo fedruje? Z sercem na dłoni, jak widać na obrazku. Achimo wierzy, że uroda to srebro a pracowitość to złoto. Dlatego stara się 2 razy mocniej niż inni. Nadrabia brak ogłady kreatywnością. Sól ziemi czarnej musi mieć w sercu złoto! Niech żyje nam kreatywny stan!

Achimo wierzy, że prawdziwa siła reklamy tkwi w prostocie i autentyczności. Jest szczery do bólu i wie, że najlepiej przemawia dobrze zrobioną robotą!

Sprawdź, jak fedrujemy!

Fedrujemy

star-icon

WIDZI OSTRZEJ

Achimo potrafi dostrzec to, czego inni nigdy nie zobaczą. Widzi Twoje potrzeby, więc zobaczy też potrzeby Twoich Klientów. Mało gada – dużo robi. Przy nim każda marka błyszczy jak gwiazda, bo Achimo dobrze wsłuchuje się w jej głos!


ideas

KOPALNIA POMYSŁÓW

Achimo fedruje głęboko pod ziemią, więc zna wszystkie pokłady kreatywności. Był tam, gdzie nikt przed nim. Jest odkrywcą. W zależności od sytuacji – wie jakich narzędzi użyć i fedruje w zakresie 360 stopni!


target-ikona

SKUPIONY NA CELU

Dużo czasu spędził „pod ziemią” w kopalni dlatego nie buja w obłokach. Wie, że w marketingu chodzi o skuteczność dotarcia z informacją do odpowiednich osób. Takich, jak Ty na przykład. Bo to nie przypadek, że czytasz tą wiadomość. Achimo już czeka na Twoją wiadomość!

Zadzwoń 508 149 399 lub napisz…

... Achimo już na Ciebie czeka!

Napisz do Achimo!