KWK Borowiecki / Toż pyrsk, sztajgry!

Borowiecki
Nazywam się Grzegorz Borowiecki i jestem Nadsztygarem Marketingu!

Projekt WUNDERTEAM wystartował w marcu 2017. Jesteśmy nową agencją na zdominowanym przez Warszawę rynku. Za ideą stworzenia marketingowego WUNDERTEAMu stoi 17 lat mojego doświadczenia w branży. Zarówno po stronie agencji jak i Klienta. W tym ostatnie 7 lat w ING Banku Śląskim, jako menedżer ds. marketingu – gdzie budowałem „od podstaw” obecność ING w mediach społecznościowych oraz współtworzyłem wizerunek marki. Jako część fantastycznego zespołu zdobywaliśmy wszelkie możliwe nagrody – Effie, MiXX Awards, KTR, 2 razy Złotego Bankiera w kategorii „Najlepszy Bank w Social Media”. Czas zapracować na kolejne nagrody, ale już po stronie Agencji.

Idea WUNDERTEAM

Mój dziadek był górnikiem, moj ojciec. Byłem więc czarną owcą, która wybrała inną drogę. Do czasu. Dzisiaj najcenniejsze złoża leżą w mediach społecznościowych. To one napędzają rozwój i mają wysoką wartość kaloryczną. Miałem przyjemność obserwować ich rozwój od narodzin do dnia, gdzie nie wyobrażamy sobie świata bez nich. Hasło Social Media First chyba najlepiej oddaje stan w którym obecnie jesteśmy. Nie tylko jako jednostki, ale też jako podmioty gospodarcze.

Na grubie (kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Z dumą reprezentujemy górnicze wartości i przenosimy na nasz marketingowy pokład. Jesteśmy kreatywni, bo ciężko na to pracujemy każdego dnia. Jesteśmy WUNDERTEAM – górnicza agencja kreatywna! Niech żyje nam kreatywny stan! KWK Borowiecki fedruje insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie!

KWK Borowiecki

Fedrowanie insightów to 70% mojego dnia pracy. Te insighty najczęściej wykorzytuje w tworzeniu kampanii, ale nie tylko. Z różnymi tematami występuję na różnych konferencjach i meetupach! Jako prelegent byłem już m.in. na:

 • Social Media Convent
 • Golden Marketing Conference
 • Mobile Trends
 • IAB Mixx Awards
 • Digitalfest
 • CRASH Mondays
 • Czwartek Social Media (już chyba z 20 razy).
 • Dowiedz się o nas więcej

  Zapraszam do oglądania naszego kanału na YouTube!

  górnicza agencja kreatywna
  górnicza agencja kreatywna!

  Manifest
  WUNDERTEAM

  Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

  Napisz do nas!