Grzegorz Karol Borowiecki


Witaj! Jestem Dyrektorem Zarządzającym agencji WUNDERTEAM! Wydawcą kanału WNCH.TV – Wjazd na chatę oraz twórca społeczności Marketing PRO.

Nadsztygar Borowiecki

Projekt WUNDERTEAM wystartował w marcu 2017. Za ideą stworzenia marketingowego WUNDERTEAMu stoi 17 lat mojego doświadczenia w branży reklamowej. Zarówno po stronie agencji jak i Klienta. W tym ostatnie 7 lat w ING Banku Śląskim, jako menedżer ds. marketingu – gdzie budowałem „od podstaw” obecność ING w mediach społecznościowych oraz współtworzyłem wizerunek marki. Jako część fantastycznego zespołu zdobywaliśmy wszelkie możliwe nagrody – Effie, MiXX Awards, KTR, 2 razy Złotego Bankiera w kategorii “Najlepszy Bank w Social Media”. Czas zapracować na kolejne nagrody, ale już po stronie Agencji.

Idea WUNDERTEAM

Mój dziadek był górnikiem, mój ojciec. Byłem więc czarną owcą, która wybrała inną drogę. Do czasu. Dzisiaj najcenniejsze zasoby naturalne są ukryte w mediach społecznościowych. To one napędzają rozwój i mają wysoką wartość kaloryczną. Miałem przyjemność obserwować ich rozwój od narodzin do dnia, gdzie nie wyobrażamy sobie świata bez nich. Hasło Social Media First chyba najlepiej oddaje stan w którym obecnie jesteśmy. Nie tylko jako jednostki, ale też jako podmioty gospodarcze.

Na grubie (kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Z dumą reprezentujemy górnicze wartości i przenosimy na nasz marketingowy pokład. Jesteśmy kreatywni, bo ciężko na to pracujemy każdego dnia. Jesteśmy WUNDERTEAM – górnicza agencja kreatywna! Niech żyje nam kreatywny stan! KWK Borowiecki fedruje insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie!

Zagłębiak z urodzenia, Ślązak z wyboru! Full-time przedsiębiorca.

KWK Borowiecki

Fedrowanie insightów to 70% mojego dnia pracy. Te insighty najczęściej wykorzystuje w tworzeniu kampanii, ale nie tylko. Z różnymi tematami występuję na konferencjach i meetupach marketingowych! Jako prelegent byłem już m.in. na:

  • Golden Marketing Conference
  • I love marketing
  • Social Media Week
  • Mobile Trends
  • IAB Mixx Awards
  • Digitalfest
  • CRASH Mondays
  • Czwartek Social Media (już chyba z 20 razy).

Dowiedz się o nas więcej

Zapraszam do oglądania naszego kanału na YouTube!