Konferencje marketingowe 2023

Po długich, ciężkich latach wyczekiwania, w końcu są! Konferencje marketingowe ruszają już na dobre. Wszyscy tęskniliśmy za możliwością spotkania się i pogadania na żywo, jak za dawnych lat. Nie ujmując niczego nowym technologiom, nic nie zastąpi networkingu przy dobrej kawie i mądrej prezentacji. Co więc szykuje dla nas 2023?

I <3 Marketing /Warszawa i online 15-19 maja

Tym razem I <3 marketing poszli na całość. W 2023 po raz pierwszy w historii wydarzenia czeka nas aż 5 dni największych polskich “Mistrzostw Marketerów”. Jeśli macie zamiar wybrać się na choć jedno wydarzenie w tym roku, to I<3M jest silnym kandydatem. My na pewno go nie przegapimy!

Nowy harmonogram wydarzenia:

in_digital marketing /Warszawa i online 22-23 marca

Dla miłośników form zdalnych to strzał w dziesiątkę. Nie tylko możemy wziąć udział w wydarzeniu w domowym zaciszu (lub jakimkolwiek innym miejscu na Ziemii), ale uzyskujemy także dostęp do wystąpień z poprzednich edycji. A wszystko to na dedykowanej platformie.

Mobile Trends Conference /Kraków 28-29 marca

Jak tworzyć najlepsze aplikacje mobilne? Odpowiedź na to pytanie znają prelegenci MTC! W tym roku czeka na nas aż 7 tematycznych scen. W tym roku Main Stage nosi tytuł #Inspirations, a pozostałe sceny przybliżą tematy takie jak Fintech, Commerce, CaseStudy, UXDesign, Management i Marketing.

SEO & Content Camp /Zakopane 25-27 maja

SEO & Content Camp to jedna z najważniejszych i największych konferencji SEO w Polsce. Wyjątkowi prelegenci przedstawią interesujące case studies oraz podzielą się nowościami w marketingu, a wszystko to wśród górskich widoków.

E-Trade Show 2023 /Warszawa 2-4 marca

Tytułują się “najbardziej merytorycznym wydarzeniem branży e-commerce” – nie jesteśmy w stanie jednogłośnie potwierdzić lub zaprzeczyć. Ale pewne jest jedno, jeśli chcesz być na bieżąco w branży internetowej sprzedaży – musisz tam być!

Kulturalnie o SEO 2023/ Warszawa 23 marca

Ktoś kto po raz pierwszy napotka na to wydarzenie, może zadać sobie pytanie, co autor miał na myśli? Rozwiewamy wątpliwości. Kulturalnie o SEO to pierwsza konferencja w Polsce, odbywająca się na deskach teatru. Jeśli tradycyjne konferencje zaczęły być już dla kogoś nużące, ta na pewno wprowadzi powiew świeżości.

WUNDERTEAM na prelekcji
23. Targi e-Handlu 2023/ Warszawa 6 kwietnia

Niektóre rzeczy określamy mianem “must-have”, branża e-commerce natomiast mówi o tym wydarzeniu jako “must-go”. Już od 23 edycji polskie targi e-handlu trzymają wysoki poziom, dorównując swoim zagranicznym odpowiednikom. Wśród wystawców w tym roku spotkamy m.in. Inpost i DPD.

Forum IAB 2023/ Warszawa 30-31 maja

Poszukując inspiracji, nie możesz przejść obok IAB obojętnie. Tematem przewodnim w 2023 jest “Sprawdzam! Jaka strategia na „ciekawe czasy?”. W tym przypadku jesteśmy szczególnie ciekawi, co przygotowali dla nas prelegenci. Macie już jakieś domysły?

semKRK #21/ Kraków 7 czerwca

Okrągła 20. edycja krakowskiej konferencji odbędzie się 7 czerwca. To właśnie wtedy w Starej Zajezdni spotka się tysiące ekspertów i specjalistów od szeroko pojętego marketingu w wyszukiwarkach i analityce. Wydarzenie idealne dla fanów praktycznych rozwiązań.

Festiwal Marketingu 2023 /Warszawa 13-14 września

Ostatnie wydarzenie sprawia, że warto czekać także na drugą połowę roku. Festiwal Marketingu to największe targi dla branży reklamy i poligrafii reklamowej. Jak co roku, widzimy się w EXPO XXI w Warszawie.

To gdzie się widzimy? ;)