Szybcy jak wiatr, spokojni jak las, zapalczywi niczym ogień, niewzruszeni jak góry, niepoznani jak ciemność, gwałtowni niczym piorun – tacy wini być żołnierze. Sun Zi

Wierzymy w pracę zespołową. Wszyscy mówią dzisiaj tylko o tym, jak się samodoskonalić. Szybciej czytać, więcej biegać, lepiej pracować, zdrowiej jeść. To ważne, ale My chcemy pokazać rolę współdziałania i robienia rzeczy razem. Szczególnie w reklamie ma to olbrzymie znaczenie. Jeden na milion rodzi się geniuszem, pracując w większej grupie jest większa szansa, że trafimy na genialny pomysł ;) Kreatywność to praca zespołowa. Bo pomysł jest dopiero kreatywny, kiedy nie jesteś jedynym mówiącym o nim “amejzing”
[alert type=”notice”]Możesz na nas liczyć![/alert]

Polacy jako naród, ale też każdy z nas z osobna przejawiają kreatywność. Ale jej efektów nie widać w wynalazkach, zgłaszanych patentach i wdrożeniach i do produkcji. Dlaczego? – Nie ma u nas kultury pracy zespołowej. To nie czasy Edisona, żaden projekt nie powstaje przez zaangażowanie jednej osoby – twierdzi prof. Janusz Czapiński.

Diagnoza Społeczna prof. Janusza Czapińskiego jasno wskazuje, co myślą Polacy – “ludziom nie można ufać. Nie ma co liczyć na drugiego człowieka”. Zaledwie 14 proc. Polaków powyżej 16. roku życia wierzy w dobre intencje bliźnich. Tylko w dwóch narodach – u Portugalczyków i Bułgarów – wiary w drugiego człowieka jest jeszcze mniej.

Bill Shankly – znany trener piłkarski mawiał:

[highlight]Zespół jest jak fortepian.[/highlight] Potrzebujesz ośmiu ludzi, żeby go nieśli, i trzech, którzy potrafią grać.

 
Jak zacząć?!
Podobno, żeby zbudować zaufanie wystarczy: otwartość, szczerość i szacunek. Tylko tyle i aż tyle!
Wierzymy, że tylko działaniem możemy pokazać, że można. Że działając zespołowo i wykorzystując rożne talenty można osiągnąć każdy KPI.

[call-to-action title=”Chcesz się z nami skontaktować?”][button url=”mailto:info@wunderteam.com?subject=hej”]Napisz do nas![/button] [button url=”mailto:grzegorz.borowiecki@wunderteam.com?subject=brief” color=”filled”]Wyślij brief[/button][/call-to-action]