Najważniejsze jest to, co masz w środku! Czyli „Szkoła życia” w wersji be.bag

Chwalimy się! We współpracy z Reżyserem Życia – mistrzem chwytającego za serce storytellingu na YouTubie stworzyliśmy film pt. Szkoła życia. Opowiada krótką historię prześladowanego chłopca. Mówi o wykluczeniu, ale przede wszystkim – umiejętności wybaczania.

Szkoła życia - influencer marketing
Kadr z filmu „Szkoła życia” / źródło: YouTube

Zgodnie z dewizą marki be.bag.plecaki – „Najważniejsze jest to, co masz w środku” – chcieliśmy pokazać, że nie liczy się wygląd zewnętrzny czy stan majątkowy. Ważna jest mądrość i wrażliwość, która nie przemija z wiekiem. Plecak be.bag będący głównym bohaterem filmu stanowi też pamiątkę po tacie, symbol relacji syna z ojcem, a jego wartość jest bezcenna. Niestety koledzy ze szkoły chłopca tego nie rozumieją…

Co dzieje się dalej? Zobaczcie sami, tylko ostrzegamy – chusteczki mogą się przydać:

Film przez pierwsze 7 dni od premiery miał ponad 1 mln wyświetleń, 90 tys. łapek w górę i 5 tys. komentarzy. 99,9% pozytywnych. 3 dni po premierze film trafił na 2 miejce na tzw. „karcie na czasie” / YouTube.

be.bag to nowa marka plecaków, która zachęca do posiadania indywidualnego stylu i odwagi w jego wyrażaniu. Do wyboru jest 9 kolekcji o różnej osobowości. Pamiętaj: najważniejsze jest co, co masz w sobie! #sybb


be-bag.com

miner-guido

Czym się zajmujemy?

WUNDERTEAM to agencja reklamowa z Katowic! Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! „Oko sztajgra” widzi ostrzej!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

Konferencje marketingowe 2019
Konferencje marketingowe 2019
górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Napisz do nas!