[grid number=”8″ class=”big”]
Od początku 2021 roku kanał “Wjazd na chatę” prowadzi agencja WUNDERTEAM.


Wjazd na chatę - sezon 2
Wjazd na chatę – sezon 2

Od stycznia startujemy z nowymi odcinkami znanego i lubianego kanału. Plan na pierwszych gości już mamy, ale zawsze jesteśmy otwarci na sugestie.

Na czym polega Wjazd na chatę

Odwiedzamy znanych i lubianych w ich domach, żeby pokazać jak mieszkają. Tak brzmi najbardziej ogólna definicja, czym jest “Wjazd na chatę”. “Wjazd na chatę” jest także o miejscach, które inspirują i są zdecydowanie warte odwiedzenia.

[/grid]

[grid number=”4″ class=”big” last=”true”]

Kreatywnie
Czym się zajmujemy?

WUNDERTEAM to agencja reklamowa z Katowic! Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! “Oko sztajgra” widzi ostrzej!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

Manifest WUNDERTEAM

[tabs width=”100%”]
[tab title=”My” active=”true” align=”center”]

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. [highlight]Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne[/highlight] kampanie reklamowe!

[/tab]
[tab title=”Robota” align=”center”]

Pomagamy firmom, organizacjom wydobyć często głęboko zakopane pokłady kreatywności. Pomagamy też innym agencjom reklamowym wykonując za nich „czarną robotę”!

[/tab]
[tab title=”Dinks” align=”center”]

W kampaniach wykorzystujemy filozofię Social Media First gdzie kamieniem węgielnym jest “gen społecznościowy”. Do „czarnej marketingowej roboty” mamy gryfną górniczą załogę i fedrujemy w dzień i w nocy!

[/tab]
[/tabs]

Napisz do nas!
[/grid]
[grid number=”12″ class=”big”]

Projekty WUNDERTEAM

[projects category=”portfolio” per_row=”4″ limit=”4″ filters=”true” lightbox_gallery=”portfolio” lightbox_class=”fade” lightbox_subtitles=”categories” lightbox_gallery=”projects1″]
[/grid]
[clear]