Toż pyrsk, sztajgry!

WUNDERTEAM to agencja reklamowa z Katowic. Tak powinien wyglądać nasz opis, gdybyśmy mieli mentalność popularnej wyszukiwarki internetowej.

Wierzymy jednak, że jesteśmy czymś więcej. Z dumą reprezentujemy górniczy etos pracy i śląski pragmatyzm! Cenimy prostotę i autentyczność – ubraną w nowoczesną formę.

Co robią grubiorze (górnicy)?

Fedrują wongiel na grubie, czyli w kopalni. Łatwe? Pewnie, że łatwe, ale praca na grubie już łatwa nie była. Warto pamiętać, że praca górnika to niewdzięczny i niebezpieczny zawód. Życzenie „tyle samo wyjazdów co zjazdów” bez przyczyny nie powstało.

Bardzo mocno identyfikujemy się z przemysłową tożsamością naszego regionu. Bo na Śląsku i w Zagłębiu zawsze się ciężko pracowało!

Na robocie, którą wykonuje się w kopalni, trzeba się znać. – My pracujemy w niebezpiecznych warunkach. Dlatego ważne jest zaufanie do kolegów. Ja wiem, że w mojej brygadzie możemy na siebie liczyć. Jeden drugiego nie zostawi w trudnej sytuacji – Trybuna Górnicza 2008

Dzisiaj nie mamy wątpliwości, że Świat trzeba przestawić z węgla na czyste źródła energii. Jest to dla nas tak oczywiste, jak to że naszą energię chcemy wykorzystać do tworzenia angażujących i autentycznych kampanii reklamowych.

Sztajgerka

Co robią marketingowi grubiorze? Fedrujemy na „pokładach kreatywności” i odwalamy „czarną” marketingową robotę! Od pomysłu do realizacji!

WUNDERTEAM - Sztygar Achim
WUNDERTEAM – Sztygar Achim

Fedrowanie (szukanie) w czeluściach internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czego pragną Polacy to wyzwanie godne sztajgra! O czym marzy Sebix z Dżesiką oraz Ci wszyscy Kowalscy i Kowalskie, o których tyle się mówi?

My doskonale wiemy, że jak wizualizujecie sobie swoich klientów to są to takie gryfne frele i karlusy jak Wy. Prawda bywa zaskakująca jak aparycja przeciętnego „grubiorza” ze Śląska.

Nasza robota polega na tym, że słuchamy, czytamy i obserwujemy. A później kreatywnie i mądrze działamy/kreujemy.

WUNDERTEAM to strategia / kreacja / technologia

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, to mamy nadzieję, że już wiesz, że wierzymy w górniczy etos i jesteśmy prawdopodobnie najlepszą agencją reklamową „pod ziemią”! Bo innej, co fedruje „pod ziemią” nie znamy :)

Wierzymy, że marketing to konkurowanie na idee i technologie. Dzisiaj sam dobry pomysł nie wystarczy. Trzeba zadbać o dystrybucję treści. Zasięg i właściwą ekspozycję.

Fedrujemy fest!

Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas Wyślij brief