Toż pyrsk, sztajgry!

Czy wiesz, co robią grubiorze?
Fedrują wongiel na grubie, czyli w kopalni. Trudne fest nie było.

Sztajgerka

A co robią marketingowi grubiorze? No właśnie. To już trudniej.

WUNDERTEAM - Sztygar Achim
WUNDERTEAM – Sztygar Achim
Odwalają „czorną” marketingową robotę – można powiedzieć najprościej – i nie pomyli się ten, kto tak godo. Bo jak nazwać fedrowanie (kopanie) w czeluściach internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czego pragną Polacy? O czym marzy Sebix z Dżesiką oraz Ci wszyscy Kowalscy i Kowalskie o których tyle się mówi?

My doskonale wiemy, że jak wizualizujecie sobie swoich klientów to są to takie gryfne frele i karlusy jak Wy. Prawda bywa zaskakująca jak aparycja przeciętnego grubiorza ze Śląsku. Nasza robota polega na tym, że słuchamy, czytamy i obserwujemy. A później kreatywnie i mądrze działamy/kreujemy.

WUNDERTEAM to strategia / kreacja / technologia

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, to mam nadzieję, że już wiesz, że wierzymy w górniczy etos i jesteśmy prawdopodobnie najlepszą agencją reklamową „pod ziemią”! Innej nie znamy :) Bliskie naszym „czornym sercom” są górnicze tradycje Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego. Bo jesteśmy stąd! Tu jest był i jest nasz „hajmat” czyli dom!

Jak więc możemy Ci pomóc?

Dzisiaj kreatywność to praca zespołowa i powtarzalność. Dlaczego powtarzalność? Bo jeśli jesteś kreatywny tylko od święta, to jakbyś nie był wcale. Statystycy podają, że codziennie atakuje nas ponad 5 000 różnych komunikatów marketingowych. Jak sobie z tym radzić? Naszym wihajstrem kreatywności jest filozofia Social Media First, która pomaga znaleźć zawsze świeże i aktualne insighty (potrzeby konsumenckie).

Na robocie, którą wykonuje się w kopalni, trzeba się znać. – My pracujemy w niebezpiecznych warunkach. Dlatego ważne jest zaufanie do kolegów. Ja wiem, że w mojej brygadzie możemy na siebie liczyć. Jeden drugiego nie zostawi w trudnej sytuacji – Trybuna Górnicza 2008

Gryfna robota

Komunikacja marketingowa
Skuteczna komunikacja to proces budowania długich relacji. Jeśli się nie przypomnisz to zostaniesz zapomniany. Znane sportowe powiedzenie mówi: „Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz”. Dzisiaj podobnie jest z komunikacją. Teoretycznie idee są wieczne, ale zła kampania może sprawić, że nawet ideał szybko może sięgnąć bruku.

WUNDERTEAM / gramy zespołowo!

Wszyscy mówią dzisiaj tylko o tym, jak się samodoskonalić. Szybciej czytać, więcej biegać, więcej podróżować, więcej wyciskać na siłowni, więcej zarabiać. To bardzo ważne, ale cytując Hemingwaya – nie Taco, a Ernesta oczywiście – „nikt nie jest samotną wyspą”. Wierzymy, że większy sens i wartość ma działanie razem. Współdziałanie. Na sukces zawsze pracuje grupa ludzi.

My jesteśmy majstry od marketingu. Ty znasz się na robieniu biznesu. Wygląda więc na to, że razem mamy tyle, żeby stworzyć WUNDERTEAM!

Bill Shankly – znany trener piłkarski mawiał:

Zespół jest jak fortepian.
Potrzebujesz ośmiu ludzi, żeby go nieśli, i trzech, którzy potrafią grać.

 

U nas wszyscy są bardzo muzykalni!
Każdy gra na wielu instrumentach, ale każdy ma też swoją specjalność. Nasza górnicza orkiestra chętnie zagra dla Ciebie koncert!

WUNDERTEAM / fedrujemy fest!

Chcesz się z nami skontaktować?

Napisz do nas Wyślij brief