Toż pyrsk, sztajgry!

WUNDERTEAM to agencja reklamowa z Katowic – tak powinien wyglądać nasz opis, gdybyśmy mieli mentalność popularnej wyszukiwarki internetowej.

Wierzymy jednak, że jesteśmy czymś więcej. Z dumą reprezentujemy górnicze wartości, etos pracy i śląski prgamatyzm! Cenimy prostotę i autentyczność ubraną w nowoczesną formę.

Co robią grubiorze?
Fedrują wongiel na grubie, czyli w kopalni. Trudne nie było.

Sztajgerka

Co robią marketingowi grubiorze? No właśnie. To już trudniej. Fedrują na „pokładach kreatywności” i odwalają „czorną” marketingową robotę!

WUNDERTEAM - Sztygar Achim
WUNDERTEAM – Sztygar Achim

Fedrowanie (szukanie) w czeluściach internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czego pragną Polacy to wyzwanie godne sztajgra! O czym marzy Sebix z Dżesiką oraz Ci wszyscy Kowalscy i Kowalskie, o których tyle się mówi?

My doskonale wiemy, że jak wizualizujecie sobie swoich klientów to są to takie gryfne frele i karlusy jak Wy. Prawda bywa zaskakująca jak aparycja przeciętnego grubiorza ze Śląsku. Nasza robota polega na tym, że słuchamy, czytamy i obserwujemy. A później kreatywnie i mądrze działamy/kreujemy.

WUNDERTEAM to strategia / kreacja / technologia

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, to mamy nadzieję, że już wiesz, że wierzymy w górniczy etos i jesteśmy prawdopodobnie najlepszą agencją reklamową „pod ziemią”! Bo innej, co fedruje „pod ziemią” nie znamy :) Wierzymy, że marketing to konkurowanie na idee i technologie, bo dzisiaj sam dobry pomysł nie wystarczy. Trzeba zadbać o dystrybucję i zasięg.

Jak więc możemy Ci pomóc?

Na robocie, którą wykonuje się w kopalni, trzeba się znać. – My pracujemy w niebezpiecznych warunkach. Dlatego ważne jest zaufanie do kolegów. Ja wiem, że w mojej brygadzie możemy na siebie liczyć. Jeden drugiego nie zostawi w trudnej sytuacji – Trybuna Górnicza 2008

Gryfna robota

Komunikacja marketingowa
Skuteczna komunikacja to proces budowania długich relacji. Jeśli się nie przypomnisz to zostaniesz zapomniany. Znane sportowe powiedzenie mówi: „Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz”. Dzisiaj podobnie jest z komunikacją. Teoretycznie idee są wieczne, ale zła kampania może sprawić, że nawet ideał szybko sięgnie bruku.

WUNDERTEAM / gramy zespołowo!

Wszyscy mówią dzisiaj o tym, jak się samodoskonalić. Szybciej czytać, więcej biegać, więcej podróżować, więcej wyciskać na siłowni, więcej zarabiać. To bardzo ważne, ale cytując Hemingwaya – nie Taco, a Ernesta oczywiście – „nikt nie jest samotną wyspą”. Wierzymy, że większy sens i wartość ma działanie razem. Współdziałanie. Na sukces zawsze pracuje grupa ludzi.

My jesteśmy majstry od marketingu. Ty znasz się na robieniu biznesu. Wygląda więc na to, że razem mamy tyle, żeby stworzyć WUNDERTEAM!

Bill Shankly – znany trener piłkarski mawiał:

Zespół jest jak fortepian.
Potrzebujesz ośmiu ludzi, żeby go nieśli, i trzech, którzy potrafią grać.

U nas wszyscy są bardzo muzykalni!
Każdy gra na wielu instrumentach, ale każdy ma też swoją specjalność. Nasza górnicza orkiestra chętnie zagra dla Ciebie koncert!

WUNDERTEAM / fedrujemy fest!

Chcesz się z nami skontaktować?

Napisz do nas Wyślij brief