WUNDERTEAM to agencja reklamowa z Katowic. Tak powinien wyglądać nasz opis, gdybyśmy mieli mentalność wyszukiwarki internetowej. Wierzymy jednak, że jesteśmy czymś więcej. Z dumą reprezentujemy

[highlight]górniczy etos pracy i śląski pragmatyzm![/highlight]

W komunikacji cenimy prostotę i autentyczność.

Sztajgerka

[tabs]
[tab title=”Śląski pragmatyzm” active=”true”]
Co robią grubiorze (górnicy)? Fedrują wongiel na grubie, czyli w kopalni. Łatwe? Pewnie, że łatwe, ale praca na grubie już łatwa nie była. Warto pamiętać, że praca górnika to niewdzięczny i niebezpieczny zawód. Życzenie “tyle samo wyjazdów co zjazdów” bez przyczyny nie powstało. Bardzo mocno identyfikujemy się z przemysłową tożsamością naszego regionu, która zrobiła z nas [highlight]inżynierów od marketingu[/highlight]. Na Śląsku i w Zagłębiu zawsze się ciężko, ale jednocześnie mądrze pracowało! Śląski pragmatyzm uczył, jak te same rezultaty możemy osiągnąć prościej. Polegał na realistycznej ocenie rzeczywistości i podejmowaniu działań, [highlight]które gwarantują skuteczność.[/highlight] Podejmowanie tylko niezbędnych działań pozwoli nam zaoszczędzić [highlight]czas i pieniądze.[/highlight]

wunderteam-slask
[/tab][/tabs]

[tabs]
[tab title=”Trybuna Górnicza 2008″ active=”true”]

Na robocie, którą wykonuje się w kopalni, trzeba się znać. My pracujemy w niebezpiecznych warunkach. Dlatego ważne jest zaufanie do kolegów. Ja wiem, że w mojej brygadzie możemy na siebie liczyć. Jeden drugiego nie zostawi w trudnej sytuacji!

[/tab][/tabs]

Dzisiaj nie mamy wątpliwości, że Świat trzeba przestawić z węgla na czyste źródła energii. Jest to dla nas tak oczywiste, jak to że naszą energię chcemy wykorzystać do wspierania odpowiedzialnego biznesu. Tworzenia angażujących i autentycznych kampanii reklamowych. Budowanie wartościowych produktów.

Bez młota to nie robota!
Bez młota to nie robota!

Co robią marketingowi górnicy w praktyce? Fedrujemy na “pokładach kreatywności” i odwalamy “czarną” marketingową robotę! Od pomysłu do realizacji! Bo jesteśmy

[highlight]inżynierami od marketingu[/highlight]

, którzy biegle używają technologii do realizacji celów biznesowych. Pragmatycznie ufamy wskazaniom kontrolek – wskaźników marketingowych. Zakładamy, że ich działanie jest poprawne i z odpowiednim wyprzedzeniem poinformują nas o np. obniżonym spadku wydajności komunikacji w mediach społecznościowych albo na stronie www.

WUNDERTEAM - Sztygar Achim
WUNDERTEAM – Sztygar Achim

Fedrowanie (szukanie) w czeluściach internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czego pragną Polacy to wyzwanie godne sztajgra! O czym marzy Sebix z Dżesiką oraz Ci wszyscy Kowalscy i Kowalskie, o których tyle się mówi?

My doskonale wiemy, że jak wizualizujecie sobie swoich klientów to są to takie gryfne frele i karlusy jak Wy. Prawda bywa zaskakująca jak aparycja przeciętnego “grubiorza” ze Śląska.

Nasza robota polega na tym, że słuchamy, czytamy i obserwujemy. A później kreatywnie i mądrze działamy/kreujemy.

[tabs]
[tab title=”Strategia. Kreacja. Technologia.” active=”true”]
Jeśli dotarłeś do tego miejsca, to mamy nadzieję, że już wiesz, że wierzymy w górniczy etos i jesteśmy prawdopodobnie najlepszą agencją reklamową “pod ziemią”! Wierzymy, że marketing to konkurowanie na [highlight]idee i technologie[/highlight]. Dzisiaj sam dobry pomysł nie wystarczy. Trzeba zadbać o dystrybucję treści i świadomie zarządzać doświadzeniem odbiorcy. Budować wartościowy zasięg i właściwą ekspozycję (kontekst). Żeby to zapewnić potrzeba iniżyniera, który będzie wiedział jak połączyć to z odpowiednią technologią!

wunderteam-silesia
[/tab][/tabs]

[tabs]
[tab title=”Fedrujemy fest!” active=”true”][call-to-action title=”Jeśli masz dla nas wyzwanie?”][button url=”mailto:gb@wunderteam.com?subject=brief” color=”filled”]Napisz do nas[/button][/call-to-action]

[/tab][/tabs]

[clear]