[grid number=”7″]

Jesteśmy agencją kreatywną, która wierzy w mocne insighty i [highlight]zuchwałe pomysły!  [/highlight] Łączymy marketing i nowe technologie!

[/grid] [grid number=”7″] Zobacz, jak fedrujemy!
[/grid] [clear] Kreatywnie
[clear]

Dzień dobry, Piotrkowska!

[grid number=”9″ class=”big”]

Czym jest BIG IDEA? Wyobraź sobie markę jako organizm. Nie trzeba być lekarzem, aby wiedzieć, że każdy organ odgrywa swoją rolę . Mózg to inteligentne procesy oparte na danych, płuca to sprzedaż, wątroba to SEO. Najważniejsze jest jednak serce, czyli [highlight]BIG IDEA[/highlight]. Dzięki temu nasza marka tworzy emocje, które utrwalają ją w świadomości odbiorcy. Powierzchowne relacje na linii: klient-agencja są największym wyzwaniem w przygotowaniu autentycznej historii. Mamy na to sposób. Poznajmy się lepiej, bo tylko wtedy będziemy mogli Ci pomóc w stworzeniu BIG IDEA, jakiej oczekujesz. [/grid] [grid number=”3″ last=”true”] Fedrujemy
[/grid] [clear] [grid number=”6″]

Marka bez BIG IDEA
[/grid] [grid number=”6″ last=”true”]
BIG IDEA jest jak sens życia dla marki!
[/grid] [clear] WUNDERTEAM to:
[grid number=”2″]
[/grid] [grid number=”10″ last=”true” class=”big”]

POKŁADY KREATYWNOŚCI

Big Idea w prostych słowach to „coś”, co zapada w pamięć. Często znajduje się głęboko w ukrytych pokładach kreatywności. Jest twórczym wykorzystaniem „genu społecznościowego” i polega na wyraźnym [highlight]widzeniu potrzeb.[/highlight] Trzeba być dobrym obserwatorem, opierać się na wiarygodnych danych i zaufać intuicji, która uwolni kreatywność. Proste? Więc działamy!
[/grid] [clear] [grid number=”2″]

[/grid] [grid number=”10″ last=”true” class=”big”]

WIDZIMY OSTRZEJ

Spójna komunikacja to banał. Niby każdy wie, że jest ważna, ale większość marek zostawia plan działania przypadkowi. Dominują działania spontaniczne i nieskoordynowane. Big Idea ma być mapą, dzięki której [highlight]szybciej dojdziesz do celu.[/highlight] Pomożemy Ci zadbać o dystrybucję treści w takich kanałach komunikacji jak: Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn, Pinterest a nawet TikTok!
[/grid] [clear] [grid number=”2″]
[/grid] [grid number=”10″ last=”true” class=”big”]

PROSTE ZASADY

Stawiamy na prostotę i autentyczność w komunikacji, ale również jeśli chodzi o współpracę! Przejrzyste zasady i pełna transparentność działań. Raportowanie, żebyś mógł spać spokojnie i aby Twoja marka rosła w siłę.
[/grid] [clear] [grid number=”2″] [/grid] [grid number=”8″ last=”true”] [call-to-action title=”Zostaw nam kontakt do siebie i pogadajmy.”]


  [/call-to-action][/grid] [clear] [tabs] [tab title=”Już nam zaufali ♥ ” active=”true”] [clear]
  Herlitz goplana Echo
  ux-poland Śląska Prohibicja colgate
  be-bag ing-logo MHP
  [/tab] [/tabs] [clear] [clear] [tabs] [tab title=”Wybrane projekty” active=”true”] [grid number=”7″]

  Pracujemy dla najlepszych marek, bo widzimy więcej i [highlight]fedrujemy mądrzej![/highlight]

  [/grid] [grid number=”12″] [projects category=”portfolio” per_row=”4″ limit=”4″ filters=”false” lightbox_gallery=”portfolio” lightbox_class=”fade” lightbox_gallery=”portfolio”] [/grid] [/tab][/tabs] [clear] [tabs] [tab title=”Nasza Big Idea” active=”true”] [grid number=”7″]

  WUNDERTEAM powstał w marcu 2017. Obecnie to 17 inżynierów marketingu [highlight]w sercu Śląska![/highlight]

  [/grid] [grid number=”6″ ] Nadsztygar WUNDERTEAM
  [/grid] [grid number=”6″ class=”big” last=”true”] Twórcą WUNDERTEAMU jest Grzegorz Borowiecki, czyli marketer z 19 letnim stażem. W tym 7 lat w ING Banku Śląskim „po stronie” Klienta. Jako menedżer ds. marketingu m.in. budował „od zera” obecnośc ING w mediach społecznościowych oraz współtworzył nowe pozycjonowanie banku. Dwa razy otrzymał nagrodę dla „najlepszego banku w Social Media” w konkursie Bankiera. Plus kilka nagród Effie, Mixx Awards czy KTR. Prelegent na wielu konferencjach i juror w najważniejszych konkursach kreatywności.

  [/grid] [/tab][/tabs] [clear] [grid number=”7″]

  Jesteśmy agencją kreatywną, która wierzy w mocne insighty i [highlight]zuchwałe pomysły!  [/highlight] Łączymy marketing i nowe technologie!

  [/grid] [grid number=”7″] Zobacz, jak fedrujemy!
  [/grid] [clear]