Jesteśmy agencją kreatywną, która wierzy w mocne insighty i zuchwałe pomysły!   Łączymy marketing i nowe technologie!


Kreatywnie

Dzień dobry, Mordorze!

Czym jest BIG IDEA? Wyobraź sobie markę jako organizm. Nie trzeba być lekarzem, aby wiedzieć, że każdy organ odgrywa swoją rolę . Mózg to inteligentne procesy oparte na danych, płuca to sprzedaż, wątroba to SEO. Najważniejsze jest jednak serce, czyli BIG IDEA. Dzięki temu nasza marka tworzy emocje, które utrwalają ją w świadomości odbiorcy. Powierzchowne relacje na linii: klient-agencja są największym wyzwaniem w przygotowaniu autentycznej historii. Mamy na to sposób. Poznajmy się lepiej, bo tylko wtedy będziemy mogli Ci pomóc w stworzeniu BIG IDEA, jakiej oczekujesz.

Fedrujemy

Marka bez BIG IDEA
BIG IDEA jest jak sens życia dla marki!

 


WUNDERTEAM to:


POKŁADY KREATYWNOŚCI

Big Idea w prostych słowach to „coś”, co zapada w pamięć – zwykle powstaje podczas brainstormu. Często znajduje się głęboko w ukrytych pokładach kreatywności. Jest twórczym wykorzystaniem „genu społecznościowego” i polega na wyraźnym widzeniu potrzeb. Trzeba być dobrym obserwatorem, opierać się na wiarygodnych danych i zaufać intuicji, która uwolni kreatywność. Proste? Więc działamy ASAP!


WIDZIMY OSTRZEJ

Spójna komunikacja to banał. Niby każdy wie, że jest ważna, ale większość marek zostawia plan działania przypadkowi. Dominują działania spontaniczne i nieskoordynowane. Big Idea ma być mapą, dzięki której szybciej dojdziesz do celu. Pomożemy Ci zadbać o dystrybucję treści w takich kanałach komunikacji jak: Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn, Pinterest a nawet TikTok!PROSTE ZASADY

Stawiamy na prostotę i autentyczność w komunikacji, ale również jeśli chodzi o współpracę! Przejrzyste zasady i pełna transparentność działań. Raportowanie, żebyś mógł spać spokojnie i aby Twoja marka rosła w siłę.


 

Zostaw nam kontakt do siebie i pogadajmy.

  Pracujemy dla najlepszych marek, bo widzimy więcej i fedrujemy mądrzej!

  wunderteam-ing-bank-slaski

  7 lat z ING!

  Śląska Prohibicja

  WUNDERTEAM promuje Śląską Prohibicje!

  polishhistory

  Polishhistory.pl dla Muzeum Historii Polski!

  bebag-waksy-casestudy

  Herlitz & be.bag!


  WUNDERTEAM powstał w marcu 2017. Obecnie to 17 inżynierów marketingu w sercu Śląska!

  Nadsztygar WUNDERTEAM
  Twórcą WUNDERTEAMU jest Grzegorz Borowiecki, czyli marketer z 19 letnim stażem. W tym 7 lat w ING Banku Śląskim „po stronie” Klienta. Jako menedżer ds. marketingu m.in. budował „od zera” obecnośc ING w mediach społecznościowych oraz współtworzył nowe pozycjonowanie banku. Dwa razy otrzymał nagrodę dla „najlepszego banku w Social Media” w konkursie Bankiera. Plus kilka nagród Effie, Mixx Awards czy KTR. Prelegent na wielu konferencjach i juror w najważniejszych konkursach kreatywności.