Marketing technologiczny w praktyce – co to jest i jak go wykorzystać?

Słyszałeś już o MarTech!? Jeśli zajmujesz się marketingiem to powinieneś. Problem w tym, że dalej brakuje wiedzy jak wykorzystać siłę narzędzi, którymi dzisiaj dysponujemy w tworzeniu kampanii reklamowych.
Marketing i Technologia – czyli #PowerCouple
Oczekiwania klientów zmieniają zasady współpracy między działami marketingu i IT. Te dwa działy, kiedyś bardzo odległe – dzisiaj muszą wspólnie podejmować decyzje z zakresu budowania doświadczeń. Współpraca między przedstawicielami marketingu i IT powinna opierać się na otwartości, chęci przekazywania posiadanej wiedzy oraz na zrozumieniu różnic w organizacji pracy.
97% przebadanych firm zainwestowało w MarTech w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Technologia ma fundamentalne znaczenie nie tylko, żeby zostać liderem rynku, ale aby się w ogóle na nim utrzymać. Transformacja cyfrowa powoduje wzrost konkurencyjności firm w każdym sektorze.

Dzisiaj pole odbiorców i w ten sposób poznać ich realne pragnienia. Potrzeby i zachowania konsumentów stale ulegają zmianie, a to z kolei powoduje, że pojawiają się kolejne oczekiwania co do jakości i liczby działań marki.

Myśl „The medium is the message” ewoluuje w kierunku „mechanism is the message”. Jesteśmy zanurzeni w technologii i algorytmach.

Art & Copy?

Czy marketing = Art & Copy? Już nie. A przynajmniej nie tylko. Technologia spowodowała, że Art & Copy ewoluuje w Code & Data. Należy jednak jednocześnie pamiętać, że:

Technology is only as good as the story!- Ann Handley

miner-guido
Czym się zajmujemy?

Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe! „Oko sztajgra” widzi ostrzej! Warsztaty lub „szkolonko” też dla Ciebie zorganizujemy!

Masz BRIEF?
Chytomy sie za ta robota!

Napisz do Nadsztygara!

górnicza agencja kreatywna
górnicza agencja kreatywna!

Manifest WUNDERTEAM

Wierzymy w górniczy etos, bo na grubie (w kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Fedrujemy insighty, żeby tworzyć gryfne kampanie reklamowe!

Zobacz, co robimy!