Partnerzy technologiczni WUNDERTEAM

Wundermine

SentiOne

Strategia otaczania konsumentów przekazem reklamowym z wielu różnych stron. Masny dobór kanałów komunikacji i narzędzi pozwala na efektywną promocje produktów i usług.

 • działamy od A do Z
  Full service obsługa: od przygotowania strategii kampanii, przez key visual po produkcję materiałów reklamowych. Szybka realizacja dużej ilości materiałów, w różnych formatach i językach.
 • produkcja video
  Ruchome obrazki to dzisiaj podstawa każdej naszej kampanii. Zawsze szukamy emocji, żeby wycisnąć z odbiorców szczere uczucia.
 • prowadzenie kampanii online
  Dzisiaj 80% budżetów reklamowych to działania w tzw. digitalu. Nie straszne nam banery, content marketing, analityka internetowa, czy wdrożenia prostych lub skomplikowanych stron www! Produkcja formatów online na podstawie dostarczonego key visuala i materiałów kampanii ATL.
 • kampanie z influencerami
  Powiedzieć, że to nasza specjalność to nic nie powiedzieć. „Ludzka twarz” tubylca z internetu to dokonały nośnik informacji i transfer pożądanych cech!
Górnicy

Influtool

Komunikacja jest prosta. Trzeba znaleźć INSIGHT KONSUMENCKI, czyli problem który rozwiążemy. Do tego przydaje się wyćwiczone „oko sztygara” i przynajmniej tona wungla tzn. danych!

 • Social Media First
  Dzisiaj w mediach społecznościowych mamy miliardy informacji o naszych grupach docelowych. Wiele dostępnych za darmo. Analiza danych może być kamieniem węgielnym dla naszego produktu. Wystarczy wykopać „gen społecznościowy”, czyli coś, co zmienia niemego odbiorcę komunikatu w ekstrawertycznego nadawcę. Później już tylko zostaje zbudowanie platformy komunikacji. Warstwa po warstwie. Wykorzystując pełne pokłady kreatywności.
 • soczewka marki
  Bryle to po śląsku okulary. Ich budowa jest prostsza od budowy cepa ;) Jak to się dzieje, że często zapominamy, co w brylach jest najważniejsze? Odpowiedź mamy… tuż nad nosem. Dla nas „soczewka marki” jest zawsze punktem startowym. Początkiem skutecznej komunikacji. Później tworzymy oprawkę!
 • Big Idea
  Idee są kuloodporne. BIG IDEA w górniczych, prostych słowach, to gryfne „coś”, co zapada w pamięć. Często znajduje się w głęboko ukrytych pokładach kreatywności. Jest twórczym wykorzystaniem „genu społecznościowego”!
Górnicy

SoTrender

Na grubie (kopalni) liczył się porządek i dokładność. Praca zespołowa nie była wyborem, ale jedynym sposobem, żeby grubiorze mieli „tyle samo wyjazdów, ile zjazdów”.

 • charakterni grubiorze
  Fedrowanie jawnych i głęboko zakopanych w podświadomości potrzeb konsumenckich to nasz dinks. Nie jest to łatwa robota. Żeby wyfedrować jeden insight, to czasem trzeba przeczytać tysiące idiotycznych komentarzy. Wierzymy jednak, że to co dobre jest w mediach społecznościowych. Wystarczy umieć to odszukać.
 • nowoczesne narzędzia
  Nie są nam obce a wręcz przeciwnie. Wierzymy, że postęp pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dlatego używamy nowoczesnych narzędzi do „text miningu”i szeroko pojętej analizy internetowej.
 • elastyczny czas pracy
  „Fedrujemy w dzień i w nocy. W przenośni i dosłownie. Dzięki stawce dziennej i nocnej możemy pracować dla Ciebie nawet 24 godziny na dobę!
 • wyzwania i eksperymenty
  „Na grubie (kopalni) miejsca na błędy nie było, co nie znaczy, że one się nie zdarzały. Najważniejsze to umieć szybko wyciągać z nich wnioski. Potrafimy to, jednak nie ustajemy w ciągłym samodoskonaleniu.

etos-pracy

GÓRNICZY ETOS PRACY

Projekt WUNDERTEAM powstał w sercu Śląska i chcemy, żeby śląską tożsamość było widać w każdym naszym działaniu. Mamy świadomość, że nawiązując do górniczych tradycji regionu bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność. Dlatego ciężką kreatywną robotą każdego dnia pracujemy na swoją własną legendę!.

 • lodołamacz
  Od samego początku bardzo aktywnie działamy na scenie meetupowej. Występujemy jako prelegenci, ale również organizujemy Czwartki Social Media w Katowicach. Już wkrótce startujemy z kolejnym projektem „Pokłady kreatywności”!
 • warsztaty
  Mamy 20 lat doświadczenia w marketingu. Złośliwy powie, że jesteśmy starsi od węgla. Duch jednak ciągle młody i chce się dzielić wiedzą. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować tutaj!
 • vlog Nadsztygara
  W sierpniu rozpoczęliśmy projekt vlogowy. Chcemy w nim przybliżać naszą pracę i podejście do marketingu. Mamy nadzieję, że jest niebanalne i będzie widać w nim górniczy charakter. Więcej informacji tutaj


Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń i powiedz 508 149 399 lub napisz!

Napisz do nas! Wyślij brief

Co już zrobiliśmy?

 • nie jeden i nie dwa audyty ekosystemu marki online,
 • nie trzy i nie cztery wdrożenia dotyczące jakość obsługi Klienta,
 • nie pięć i nie sześć razy uczyliśmy, jak efektywnie korzystać z narzędzi do monitoringu Internetu,
 • nie siedem i nie osiem mamy na koncie ugaszonych kryzysów,
 • nie dziewięć i nie dziesięć wypitych piw – z sukcesem zrealizowane kampanie reklamowe.

Wybierz kategorię

AllBrandingContentInfluencerzyKampanie reklamowekomunikacja wewnętrznaSEO StorytellingSocial MediaStrategiaUXWWW

wunderteam-ing-bank-slaski

7 lat z ING!

komunikacja wewnętrzna

Śląska Prohibicja

WUNDERTEAM promuje Śląską Prohibicje!

Kampanie reklamowe, WWW

polishhistory

Polishhistory.pl dla Muzeum Historii Polski!

Content, SEO Storytelling, UX, WWW

bebag-waksy-casestudy

Herlitz & be.bag!

Branding, Content, Influencerzy, Kampanie reklamowe, Social Media, Strategia

Colgate - webinar

Budzimy uśmiechy z Colgate!

Influencerzy, Social Media, Strategia

uxpoland-wunderteam

3 rok z UX Poland!

Branding, Kampanie reklamowe, Konferencje - warsztaty - spotkania, Social Media, WWW

idea-bank-warsztaty

Warsztaty w IDEA Hub!

Strategia

przelam-lody-mordor

#PrzełamLody

Branding

datax

DATAX

SEO Storytelling, Social Media, UX, WWW

Echo

Świąteczna gymba z Echo!

Social Media, WWW

LaLiga

La Liga Legends w Polsce

Content, Kampanie reklamowe, Social Media, Strategia

Master&Robots

Masters&Robots

Kampanie reklamowe, Social Media

dogsplate

Przyjaciele z Dogs Plate!

Content, Kampanie reklamowe, Social Media, Strategia

Diabdis

Z Diabdis bez cukru!

Branding, Social Media, Strategia

moje-decyzje

Influencer Marketing

Influencerzy, Kampanie reklamowe